a180661d galeri 1 - Modern Warfare 3'ün kutu tasarımı böyle mi olacak ?İnternetteki forumlarda Call of Duty serisinin merakla beklenen yeni oyunu Modern Warfare 3'ün logosu ve kutu tasarımı yayımlanmaya başladı. Görüntüler içerisinde Call of Duty: Elite yazan bir logo da bulunuyor.

Oyunu resmi duyurusunun bugünlerde yapılabileceği bekleniyordu, lakin logonun da yayımlanmasıyla bu ihtimal daha da artıyor. Şu an için oyunun adı Call of Duty Project Colossus olarak geçiyor, an azından daha öncesinden bir İngiliz perakende firması olan Tesco'da isminin bu olduğu ve oyunun 8 Kasım'da çıkacağı öğrenilmişti. Üstelik geçenlerde yaptığımız haberde resmi PlayStation dergisinin haziran sayısında büyük ihtimalle oyun hakkında detaylı bilgi yayımlanacağının da haberini yapmıştık.

Bunların yanında insanların esas ilgisini çeken şey Call of Duty: Elite logosu oldu, ki bunun Activision'ın birkaç yıldır üzerinde çalıştığı Beachhead Studios'un online girişimi ile alakalı bir şey olduğu tahmin ediliyor, eğer gerçekten böyle bir şey varsa tabi.

Buna göre Activision'ın Call of Duty online sistemi firmaya göre oyun içi entegrasyonu sağlayacak ve böylece ilk defa PC ve konsolları aynı ortama taşıyabilecek.

Pazartesi günü firmanın CEO'su Bobby Kotick "En son röportajımda Beachead adlı tamamen bize ait bir geliştirme stüdyosu kurduğumuzu belirtmiştim. Bu stüdyonun amacı Call of Duty oyununu dijital evrene bağlamaktır. Bu platformda bir çok servisimiz ve içerik planları bulunacak, bu şekilde CoD topluluğunu daha önce hiç yapılmamış bir şekilde bir araya getireceğiz. Platformda oyun içi entegrasyon bulunacak ve tüm platformları bir araya getirecek. Bu proje 2 yıldır yapım aşamasında ve biz bu artan değer karşısında çok heyecanlıyız. Bu platform hakkında çok büyük umutlarımız mevcut" demişti.

İşte yeni yayımlanan resimler. Buradaki kutu tasarımı oldukça gerçekçi ancak bu işleri siz de bilirsiniz her an herşey olabilir. Dolayısı ile buna "olası" kutu tasarımı demek en mantıklısı.