Oyunlar için sessiz sedasız bir haftaya girdiğimizden bu hafta piyasaya çıkacak oyunlar videosunu hazırlayamadık ama sizler için bu haftanın en iyi ücretsiz oyunlarını listeledik. İşte bu haftanın en iyi ücretsiz oyunları:

Team Fortress 2

Sonunda gerçekten oldu ve Steam üzerinden Team Fortress 2 ücretsiz şekilde indirilebilir hale geldi. Valve'ın oyuna koyduğu birkaç kısıtlamayı 0.29 pound'luk bir ücret ile satın alacağınız ufak bir eşya ile kaldırabileceğinizi de belirtelim.


galeri 1 - Bu haftanın en iyi ücretsiz oyunları


Arma 2: Free

Gelmiş geçmiş en gerçekçi savaş simülasyonlarından olan ArmA 2'de ücretsiz olarak dağıtılmaya başlanan oyunlardan. Bohemia Interactive oyunun üçüncü versiyonunu hazırlarken, oyunculara ikinci oyunu ücretsiz olarak oynama fırsatı tanıyor. Buradan oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz.

galeri 2 - Bu haftanın en iyi ücretsiz oyunları


Skinny

Tam olarak ücretsiz bir oyun sayılamaz çünkü kendisi bir flash oyunu ve ücretsiz olarak oynanması çok normal bir durum zaten. Fakat bu kadar sessiz sedasız hazırlanıp bu kadar güzel görünebilen ve oynanabilen bir oyun daha bulmak oldukça zor. Denemek için bu linki kullanabilirsiniz.


galeri 3 - Bu haftanın en iyi ücretsiz oyunları


‘Dillo Hills

Yine ücretsiz bir flash oyunu, 'Dillo Hills, eğer iPhone sahibiyseniz ve Tiny Wings adlı oyunu oynadıysanız size oldukça tanıdık gelecektir. Bir platform oyunu olan 'Dillo Hills'i buradan deneyebilirsiniz.galeri 4 - Bu haftanın en iyi ücretsiz oyunları