Battlefield 3 içinde yer alacak olan Battlelog ile ilgili ilk resimler gün ışığına çıktı. Call of Duty Elite ile birlikte COD serisi sosyal bir ağa sahip oluyor. Battlelog da aslında buna benzer bir sonuç getirecek. Facebook'a aşina olan herkes Battlelog'un ara birimini kolaylıkla kullanabilecek. Arkadaş listeniz üstünden chat yapabilecek, hatta sesli sohbet bile edebileceksiniz. Arkadaşlarınız profilinizdeki mesaj duvarına mesaj bırakabilecek. Rütbe atlayanlardan, yeni öğeleri kazananlardan, mesaj atanlardan bildirim alabileceksiniz.

İstatistik sayfasında ise tüm ayrıntılar vurgulanmış olarak karşınıza gelecek. Ne kadar oynadığınız, yaptığınız skorlar, öldürme oranı, silahları kullanma oranı, her kit için harcanan zaman, seviye, ödüller vs... gibi bilgilere erişebileceksiniz. Oyun çıkana kadar Battlelog hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağız gözüküyor. Frostbite 2 ile geliştirilen Battlefield 3 ise PC, X360 ve PS3 için 28 Ekim'de piyasaya sürülecek.

galeri 106 - Battlefield 3'ün Battlelog sisteminden resimler


galeri 107 - Battlefield 3'ün Battlelog sisteminden resimlergaleri 108 - Battlefield 3'ün Battlelog sisteminden resimler


galeri 109 - Battlefield 3'ün Battlelog sisteminden resimler