Tomb Raider (Tüm Seri)


Türü: Trainer

Bu yama Tomb Raider serisinin 2, 3, 4 ve 5nci oyunları (1 hariç) ve bu oyunlarla ilgili çıkan tüm demo ve "gold", "collection" vBulletin. sürümlerinde çalışır.

Kullanmak için (Tomb Raider 5: Chronicles hariç) yapmanız gereken bilgisayarınıza açıp içinden çıkan trpatch.exe dosyasını çalıştırmaktır. Program bilgisayarınızda kurulu Tomb Raider oyununu arayacak, bulamazsa oyunun .exe dosyasının adını soracaktır. Sorunsuz çalışabilmesi için yükleyeceğiniz bu dosyayı oyunun kurulu olduğu dizine kopyalamanız tavsiye edilir.

Tomb Raider 5: Chronicles için ise dosyayı, yukarıda yazıldığı gibi, oyunun kurulu olduğu dizine kopyalayın ve çalıştırın. Program oyunun dosyasını ilk seferde bulamayacak, fakat size oyunun .exe dosyasının adını soracak. Sorduğunda PCTomb5.exe yazıp [Enter]'a basın. Program adını yazdığınız bu dosyanın önce bir yedeğini alacak sonra da üzerinde gerekli düzeltmeleri yapacak.

Gelelim bu progrgenckolik.netgenckolik.netgenckolik.netgenckolik.netgenckolik.net sayesinde oyunda oluşan değişikliğe. Artık fare, yarasa, yüksek yerden düşme, ateş, elektrik çarpması, köpek/arslan ısırığı, kılıç, mermi veya torpido gibi yaralanmalaran etkilenmeyeceksiniz. Fakat Lara'nın bir seferde ölmesine neden olan saldırılardan etkilenmeye devam edeceksiniz malesef.Dosya Boyutu: 33KB
Download