En çok oynanılan MMORPG olan World of Warcraft'ın en yeni yaması bu sabah etkileşecek. Yeni akın yerleri ve en son yenilikler bu dev yamayla/ekle geliyor.


Eğer en son 2.2.3 sürümünden güncelleme yapıyorsanız 310 MB kadar tutacak yamaları internetten indirmek küçük çaplı bir işkence olabilir; fakat World of Warcraft'taki en son gelişmelerden faydalanabilmeniz için (veya sadece oyuna bağlanabilmeniz için de) bu yama gerekli. 2.3.0 sürümüyle World of Warcraft evrenine birçok yeni malzeme eklendiği gibi oyunda da birçok değişikliğe gidilmiş durumda. Dolayısıyla bu bir yamadan fazla ek paket durumunda.


Neler Geldi?Birçok yeni eşyanın yanı sıra uzunca süredir kapılarını gördüğümüz ama içine Mage'lerin Blink büyüleri haricinde giremediğimiz Zul'Aman tapınağının kapıları açılıyor. Yeni troll kardeşlerimizle kanlı bıçaklı olacak oyuncuları altı yeni bölüm sonu canavarı bekliyor (bu tabiri kullandığımız için bizi vuracak kişiler mevcut). Oyun içinde ise bir sürü değişiklik var ve bunların hepsini görebileceğiniz adres ise burada.