Samsung, R60+ dizüstü bilgisayarları ile yenilikçi özel Aura tasarımı, yüksek performansı, 15,4 inç geniş ekran ve taşınabilirlik özelliğini uygun maliyetlere tüketicilere sunuyor.

Günümüzdeki en çok aranan özelliklerden birisi olan taşınabilirliği en üst noktada tüketicilere sunan 2.68 kg’lık Samsung R60+, şık tasarımı ile de beğeni topluyor.

2509 r60 ic - Yeni , Şık ve Uygun Maliyetli Samsung R60+

Tüm yeni Samsung dizüstü bilgisayarlarında olduğu gibi, R60+ mükemmel bir teknolojik gelişimi; Silver Nano teknolojisini sunuyor. Klavyesine serpilmiş nano boyutlu gümüş iyonları ile sisteminizi bakterilerden tamamen uzak tutuyor.

R60+’nın dikkat çeken özellikleri

- R60+ Intel’in iki işlemci gücünü tek bir işlemcide birleştiren Core Duo mobil işlemcisi ile geliyor.

-15.4 inç WXGA (1280x800) yüksek parlaklık özelliği ve geniş ekranı, yüzde 30 daha fazla görüntü alanı sağlıyor. Gerçek fotoğraf kalitesi ve daha geniş görüş açısının sunulduğu ekranlarda, aynı zamanda yazı görüntülemedeki kalitesi ile göz yorgunluğunu azaltıyor.

- R60+, Intel platformunda yüksek entegre grafik deneyimini sağlayan ATI’nin Radeon HD 3400 ekran kartı ile canlı görüntüleri, en düzgün video oynatımını ve tüm multimedya uygulamaları için olabilecek en gerçeğe yakın görüntüleri üreten, ATI’nin devrim yaratan Avivo ekran ve video teknolojisini destekleyen ilk chipset’dir.

Fiyatı : 899 USD + KDV