Microsoft Windows Vista Zirvesi


Heyecanla beklenen Microsoft Windows Vista’nın lansmanı İkinci Microsoft Zirvesi’nde gerçekleştirilecek. Microsoft olarak, Microsoft Windows Vista’nın 2007 yılında bilişim dünyasına damgasını vuracağını düşünüyoruz.

Hem kurumların hem de tüketicilerin verimliliğini artıracak ve yaşamlarını değiştirecek büyük yenilikler getiren Microsoft Windows Vista’nın elde edeceği başarı, Microsoft’un yenilikçi ve lider karakterini ortaya koyması açısından da büyük önem taşıyor.

Microsoft’un şimdiye kadar geliştirdiği en büyük proje ve yatırım olma özelliğini taşıyan Microsoft Windows Vista, Windows’un daha önceki tüm sürümlerinden farklı yenilikler getiriyor. Bu bir devrim! Ayak seslerini duyabiliyor musunuz?

BT dünyasındaki tüm gelişmeleri yakından takip eden kişiler olarak, sizin de bu fırsatlardan sonuna kadar yararlanacağınızdan eminiz. Şimdi arkamıza yaslanıp, masaüstü kavramına yepyeni anlamlar kazandıran Microsoft Windows Vista’ya yakından göz atalım.

Microsoft Windows Vista, kişiselleştirilebilen ayarlarıyla fotoğrafları organize etme, bilgisayar üzerindeki dosyaları arama, elektronik ortam üzerinde birçok kişiyle iletişim kurma ve birlikte çalışma gibi değişik imkanları beraberinde getiriyor.

Microsoft Windows Vista, son kullanıcıdan büyük kurumlara kadar her ölçekteki müşterinin hayatını değiştirecek, verimliliği ve yaratıcılığı yeniden tanımlayacak, sınırları kaldıracak ve kullanıcılara sonsuz fırsatlar sunacak.

Farklı ihtiyaçları olan kullanıcılar için, farklı sürümleri bulunan Microsoft Windows Vista’nın piyasaya sürülmesinin sağladığı olanaklar, kuşkusuz yalnızca müşterilerle ve iş ortaklarıyla sınırlı kalmayacak.

Microsoft Windows Vista, içerdiği gelişmiş kullanım imkanlarıyla BT uzmanlarından yazılım geliştiricilere, bilgi çalışanlarından ev kullanıcılarına kadar tüm bilgisayar kullanıcılarının gereksinimlerine cevap veriyor.

Microsoft Windows Vista lansmanı 24 Ocak saat 16:00-18:00 arası Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Anadolu Audotirium'da gerçekleşecek. Sürprizlere hazır olun!

25 Ocak’ta Microsoft Windows Vista’nın kurumların ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarını nasıl karşıladığını anlattığımız 5 adet oturum gerçekleştireceğiz. Microsoft Windows Vista ile ilgili merak ettiğiniz ve görmeyi umduğunuz her şeyi, alanında uzman yerli ve yabancı konuklarımızın sunumlarında bulacaksınız.

Microsoft Windows Vista bir devrim. Ve bu devrim herkesin hayatını temelden etkileyecek!

Başarının eli kulağında ve biz buna hazırız, çünkü bunu daha önce de yaptık. Ama başarımız bu kez daha da büyük olacak. Dünyayı bir kez daha değiştirmeye hazır mısınız?

Başarının sihirli anahtarı karşınızda: Microsoft Windows Vista...