ADSL modem, kablosuz yönlendirici, 4 port anahtar ve ftp/yazıcı sunucu gibi özellikleri tek kutuda birleştiren WL-600g, Türkiye'de satılmaya başladı.

WL-600g ile ayrı bir modem, ayrı bir yazıcı ya da ftp sunucusu kullanımına gerek kalmıyor. Aynı kablosuz ağ içerisindeki kullanıcılar tek bir IP adresini paylaşarak, IP telefon uygulamaları, e-posta ve online oyunlar gibi birçok uygulamayı aynı anda kullanabiliyor. ‘Hızlı Kurulum' özelliği ile internet servis sağlayıcısı ADSL ayarları otomatik olarak algılanarak birkaç saniye içerisinde internet bağlantısı gerçekleştiriliyor. Gelişmiş ayarlar, görsel arayüz sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

11111111111111111 - Kablosuz Ağ Çözümü Tek Kutuda!!!

Diğer cihazlarla da uyumlu
Yazıcı ya da harici USB sabit disklerinizi cihaz arkasında ki USB 2.0 portlarına bağlayarak, ağınıza kolayca paylaştırabiliyorsunuz. Bu cihazların paylaşımı için herhangi bir PC'yi 24 saat açık tutmanıza gerek kalmıyor.


WL-600g'ye bağlayacağınız USB disk ile cihaza ftp sunucu özelliği kazanabildiğiniz gibi, Windows işletim sistemi kullanan ağlarda, sabit disk içeriğine ağ komşularından da ulaşılabiliyor. Sabit disk içeriğine dünyanın her yerinden ulaşmak mümkün!


Yetkisiz erişimin engellenmesi için cihaz sadece tanımlı kullanıcıların sabit disk bilgilerine erişebilmesi için yapılandırılabiliyor. Kullanıcılara disk üzerinde ki bilgilere erişimde sadece okuma, sadece yazma, okuma/yazma ve özel erişim hakları atanabiliyor.

Ağınızın sınırlarını genişletin
Asus'un gelişmiş kablosuz ağ ürünü, “Kablosuz Ağ Dağıtım Sistemi” özelliği sayesinde çok sayıda WDS özelliğine sahip erişim noktalarına bağlanarak ağınızı genişletmenize olanak sağlıyor.


Band genişliği yönetimi özelliği ile istediğiniz internet uygulamalarına öncelik verebiliyorsunuz. IP telefon uygulamasına öncelik verdiğinizde, diğer ağ kullanıcıları, internetten yüksek hızda ve yüksek kapasiteli dosya indiriyor olsalar bile, WL-600g IP telefon uygulamanıza öncelik verecek ve diğer kullanıcıların hızını otomatik olarak azaltıyor.

Online oyun tutkunları için
Dileyenler, WL-600g yapılandırmasında, "Gaming Blaster" seçeneğini aktif hale getirip, online oyunlar için öncelik verebiliyor. Bu şekilde diğer uygulamalarınız açık dahi olsa, oyununuz için gerekli olan band genişliği WL-600g tarafından ayrılıyor.