Mobee'den Android 2.3'lü hızlı bir tablet!Mobee'nin 7 inçlik Android 2.3'lü tableti, hızı ve fiyatıyla dikkat çekiyor! İşte tabletin işlevleri

20110517123231 - Mobee'den Android 2.3'lü hızlı bir tablet! 17 Mayıs 2011

Mobee'nin yeni modeli 3D desteği ve hızı ile oyun meraklılarının ilgisini çekeceğe benziyor.

Mobee'nin sürekli geliştirdiği Mobee Nett 7", yeni eklenen özellikleri ile tablet pazarında ilklere imza atıyor. "Android 2.3 Ginger Bread" sürümünü kullanan ilk tablet olan Mobee Nett, 1.2 GHz işlemcisiyle en hızlı tablet olma özelliğine de sahip. Bu hızıyla tablet, tüm fonksiyonları rahatlıkla kullanmayı sağlamanın yanı sıra özellikle oyun oynamayı çok zevkli hale getiriyor. 3D oyun ve video desteği sayesinde 3D oyunlar oynanabiliyor.

Kapasitif dokunmatik ekrana sahip 7" boyutundaki ilk tablet olan cihaz, bu özelliği ile kaliteli, konforlu ve zevkli bir iletişim sağlıyor. Benzerlerinde olmayan Türkçe klavyesiyle bir adım öne çıkan Mobee Nett, 2.0 MP kamerasıyla da benzerlerine göre fark yaratıyor. HDMI çıkışı ile 1080P high-definition video çıkışı sayesinde de; dizi ve filmler televizyona aktarılabiliyor, dokümanlar projeksiyona aktarılıp toplantılarda kullanılabiliyor.

Sadece 370 gram olan ultra-ince tablet, her yere götürülebiliyor böylece işlevleri, inceliği, hafifliği ile günlük yaşamın bir parçası haline geliyor. Yeni Mobee Nett Tablet 7" kullanıcıları ister evde ister ofiste ister tatilde kısacası her yerde konforlu mobil iletişiminin keyfini yaşıyor.

İşletim sistemi olarak Android 2.3 sürümünü kullanan tablet 512 MB DDR RAM'e sahip bulunuyor. 1.2 GHz işlemci kullanan yeni Mobee Nett Tablet 7", 4 GB dahili depolama alanının yanında 32 GB'a kadar destekleyen mikro SD kart yuvası bulunduruyor.

Sektördeki güçlü tabletlerden yeni Mobee Nett Tablet 7", KDV dahil 444 TL'lik fiyatıyla kullanıcılara sunuluyor.

Tabletle sunulan uygulamalar, özellikler

Birçok uygulama yüklenmiş olarak kullanıcıya ulaşan Mobee Nett 7" T1200; Tank 3D, Speed Forge 3D, Adobe Reader, Angry birds (oyun), Astro file manager, Ayarlar, Barkod tarayıcısı, Basketball Shot (oyun), Document to Go (Word / Excel gibi ofis programları görüntüleme ve oluşturma), Facebook, Fruit ninja(oyun), Galeri, Gmail, Google Haritalar, Hesap makinesı, HiMSN, Jewels (oyun), Kamera, Mail, Uygulama Market, Yahoo Messenger, Müzik, Penguin Skiing (oyun), Pinball (oyun), Saat, Skype, Slotaire(oyun), Sudoku (oyun), Takvim, G-talk, Talking Tom (oyun), Tarayıcı, The Weather Channel, Twitter, Video Kamera, Winamp, X construct (oyun), Youtube uygulamaları ile kurulu gelirken, Application Market'ten birbirinden eğlenceli uygulamalardan indirebilirsiniz. Mobee Nett Tablet, sayısız uygulamayla birlikte eğlence vaad ediyor.

2.0 MP kamera ile fotoğraf ve video çekip paylaşmak; USB çıkışı ile önemli dosyaları Mobee Nett üzerinde görüntülemek mümkün. G-sensor ile ekran otomatik olarak yön değiştiriyor, bu sayede ekranı ister yatay ister dikey halde kullanmaya imkan veriyor.

İşlevlerin son derece kolay bir şekilde kullanılabildiği, 7" ekranlı tablette e-postaları takip etmek, oyun oynamak, video izlemek, internetten banka işlemleri yapmak, gazete, e-kitap okumak, resimleri organize etmek, MP3 dinlemek hem daha pratik hem daha zevkli...

Teknik özellikleri

20110517123539 - Mobee'den Android 2.3'lü hızlı bir tablet! 17 Mayıs 2011