NeoV ile çizilmez teknoloji

161759013xz - NeoV ile çizilmez teknoloji

Standart LCD monitörlerde panel sertliği sadece 2 . kademde kalıyor. Bundan dolayı panel kolayca zarar görüp, çizilebiliyor. AG Neovo markalı monitörler, kullandığı NeoV teknolojisi ile bu konuda diğer monitörlerden farklılaşıyor. NeoV teknolojisi sayesinde 6. kademe sertliğe sahip olan ekranlar daha dayanıklı bir yapıya sahip olmanın yanı sıra toza karşı da korunuyor.

NeoV teknolojisi AG Neovo tarafından görüntü kalitesini yükseltmek ve rahat görüntüleme sağlamak için geliştirilmiş optik cam teknolojisi. NeoV Optik cam, LDC’nizin ekranını sertleştirip sağlamlık ve kalite katıyor. Standart LCD monitörlerde panel sertliği sadece 2 . kademde kalıyor. Bundan dolayı panel kolayca zarar görüp çizilebiliyor. NeoV teknoloji sayesinde cam, 6. kademe sertliğe ulaşıyor. Bu sertlik ekranı kirden ve hasardan koruyor. NeoV Optical cam çoklu katmanlı bir kaplamaya sahip bulunuyor; bu da yansımayı %4.1 - %0.93 oranında azaltıyor. Böylece görüntü %77.3 oranında iyileşiyor.

Monitörün başında geçirilen zaman uzadığında gözler yorulmaya başlar. Daha yumuşak renklere sahip optik cam teknolojisi gözleri daha az yorarak monitörünüzün başında daha rahat ve uzun zaman geçirilmesine olanak sağlıyor. NeoV Optik cam, CNS (13033) A-level asit testi ve B-level alkali testinden geçirilmiş. Ekrana zarar verilmeden su, alkol veya herhangi bir temizlik maddesiyle temizlenebiliyor. Özel dizayn kaplaması sayesinde farklı uygulamalar için farklı renk ayarları yapmak da mümkün.