Basılan tuşları kopyalayarak şifre ve özel bilgilerinizi çalan keylogger yazılımlarına kesin çözüm Zemana AntiLogger ile klavyeniz size özel kalıyor. Ücretsiz test için okuyun.


Keylogger adı verilen ve internetten bulaşıp, klavyenizde basılan her tuşu gizlice kaydederek bankacılık ve online alışveriş işlem bilgilerinizi çalmayı hedefleyen zararlı yazılımları Zemana AntiLogger ile engellemek mümkün. Zemana Bilişim Teknolojileri tarafından test çalışmaları tamamlanarak dünya pazarına sunulan Zemana AntiLogger, internet bankacılığında yaygınlaşan sanal klavye uygulamasının da engellemekte yetersiz kaldığı saldırılara, sezgisel koruma özelliğiyle karşı duruyor.

Zemana Anti-KeyLogger Modülü, farklı yöntemler ile çalışan klavye kaydedici zararlı yazılımların tümünün saldırı metotlarına karşı geliştirilmiş çok güçlü bir koruma sağlıyor. Zemana AntiLogger, bilinen tüm yöntemler ile çalışan klavye kaydedici yazılımlarını engellediği gibi, kullandığı sezgisel koruma metodu ile henüz ortaya çıkmamış saldırı yöntemlerine karşı da bilgisayarı koruyor. Anti-KeyLogger Modülü, bu özelliği sayesinde, piyasada yaygın olarak kullanılan ve dünyaca tanınmış çeşitli güvenlik yazılımlarının bile yakalayamadığı, bilinmeyen keylogger zararlılarına karşı yepyeni ve çok güçlü bir güvenlik sağlıyor. Ürünün test sürümünü buradan edinmek mümkün.