Daha dün Opera'nın 9.21 sürümünü Yükledim.
Bugün ise en son güncelleştirmelerle 9.22 cıkmış Opera severlere duyurulur.adszxx2 - Opera'nızı Güncelleyin


Yeni sürümle birlikte dikkat çeken en önemli özellik BitTorrent uygulamasının hızlandırılmış olması, indirme işleminiz artık daha hızlı olacak. Diğer taraftan bu sürümle birlikte Microsoft Silverlight plug-in desteği de geliyor. Hâlâ Opera ile tanışmamış olanlar için bazı özelliklerinden bahsedelim.

:: Fraud Protection: Kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışan web sitelerinden bu özellik sayesinde korunacaksınız.

:: BitTorrent: Bu sürümle birlikte daha da geliştirilmiş ve hızlandırılmış Torrent desteği var, yani ayrı bir Torrent uygulaması kurmak zorunda değilsiniz.

:: Content Blocker (içerik engelleme): Bir web sitesinde resim ya da reklamı engellemek istiyorsanız bu iş çok kolay sağla tıklayın ve engelleyin.

:: Thumbnail Preview: Bir sürü sekme açtıktan sonra diğer sekmelerde ne olduğunu görmek istiyorsanız tek yapmanı gereken fareniz ile sekmelerin üstüne gelmek, küçük bir görüntü ekrana gelecek.

:: Widgets: Küçük web uygulamaları ile masaüstünüzü daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bunun için widgets.opera.com adresini ziyaret edin.

Tüm bunların yanı sıra Opera'da bir çok özellik daha bulunuyor. Açılır pencere engelleyicisi, işlemlerinizi hızlandıracak kısayollar, açmış olduğunuz oturumu (bir sürü sekme altında siteler açtınız) kaydedip daha sonra tekrar açabilme, IRC Chat ve daha fazlası mevcut.Opera 9.22 İndirmek İçin TıklayınALINTI KAYNAK:Shiftdelete