fareke4 - Fareniz Bilgisayara Hükmetsin

Farenizle yaptığınız çeşitli hareketlerin hepsini sisteminizin içerisinde birer komut haline getirmek için gMote yazılımına yakından bakın.

Herhangi bir uygulamayı açmak için öncelikle bilgisayarınızda onun bulunduğu konuma giderek simgesine çift tıklarsınız. Ancak gMote programı ile önceden kaydettiğiniz fare hareketlerini yaparak uygulamalarınızı çalıştırmanız ve sisteminize emirler vermeniz artık çok daha kolay.

Kurulum Yok
Bu kurulum gerektirmeyen ve ücretsiz programda öncelikle fare hareketlerinizi yazılıma tanıtıp kaydetmeniz gerekiyor. Bunun için sistem tepsisinde bulunan programın simgesine sağ tıklayarak Configure menüsüne gelmeli ve ardından Create Gesture butonuna tıklamalısınız. Karşınıza çıkan pencerede fare hareketleri ile açmak istediğiniz uygulamanın exe uzantılı dosyasını bilgisayarınızdaki konumundan bulmanız gerekiyor. Bu işlemin ardından sağ tarafta bulunan boş bölüme istediğiniz fare hareketini kaydediyorsunuz. Son olarak ise Save set butonuna basarak işlemleri tamamlıyorsunuz.


Resimdeki açıkalama gibi shift+delete tuşarına basılı tutmanıza gerek yok farenizin sağ tuşuna basılı tutup seçtiğiniz hareketi yaparak istediğinizi yapabilirsiniz...!


BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ