Yahoo'nun anlık mesajlaşma yazılımı Yahoo Messenger'ın yeni sürümü 10, beta sürümünden kurtuluyor ve kullanıcıların huzuruna çıkıyor. Yahoo Messenger 10'u denemek istiyorsan tıkla!

Yahoo, anlık mesajlaşma yazılımı Yahoo Messenger'ın yeni sürümü ile ilgili belirsizlikleri ortadan kaldırdı ve yazılımın 10. versiyonunu, beta sürümünden çıkardı. Böylece Yahoo Messenger 10'un final sürümü dün itibariyle yayınlandı. Yahoo Messenger 10'un, bir önceki final sürümü olan Yahoo Messenger 9'dan daha fazla popüler olması bekleniyor. Yazılım, 29 dilde piyasaya sürüldü.
ym1011258450683 - Yahoo Messenger 10 İndir!
Yeni versiyonunun beta etiketini kaldıran Yahoo, Messenger 10 ile görüntülü konuşma olayını geliştirmiş. Mikrofonunuzun sesini kısıp, bilgisayarınızın hoparlörlerini ses giriş/çıkışı olarak kullanabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla mesajlaşırken, dosya transfer, fotoğraf paylaşımı ve oyunlar gibi özelliklerden yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca Yahoo Messenger 10 ile birlikte, kaçınılmaz olarak sosyal ağ bileşenleri de yazılıma dahil edilmiş. Yahoo'nun sosyal ağ servisleriyle entegre olan YM 10, Y! güncellemelerini size anında bildiriyor.
Yahoo Messenger 10'u indirmek için tıkla!