İşinde yoğunlaşamayanlara TMS önerisi

ofissf6 - İşinde yoğunlaşamayanlara TMS önerisi

ANTALYA (İHA) - REEM nöroloji merkezinden nörolog Dr. Mehmet Yavuz, şirket yöneticilerine, iş yeri sahiplerine, emrinde birçok kişi çalışan idarecilere, "Eğer işinize yoğunlaşamıyorsanız ve performans düşüklüğü yaşıyorsanız beyin resetlemesi yaptırınız" tavsiyesinde bulundu.


REEM Nöroloji Merkezi Yöneticisi ve Nöroloji Uzmanı Dr. Mehmet Yavuz, insan beyninin gelişmiş ileri düzeyde bir bilgisayar gibi düşünüldüğünde yaşadığı olumsuz etki sebebiyle fonksiyonlarını yerine getiremez duruma geldiğini söyledi.


Dr. Yavuz, özellikle yönetici ve şirket sahiplerinin yaşadıkları iş yoğunluğu ve stres nedeniyle büyük performans düşüklüğü yaşadıklarını ve bununda gerek bireysel gerek milli servet açısından olumsuz gelişmelere neden olduğunu ifade etti.

"İnsan beyni, bir bilgisayar gibi kilitlendiğinde restart edilmediğine göre, onu tekrar verimli hale getirmek için ne yapabiliriz? İşte bu nokta TMS ile beyin resetlemesi olaya çözüm olmaktadır" diyen Dr. Yavuz, kendi internet sitesinde yaptığı açıklamada işine yoğunlaşamayan, görevine odaklanamayan ve böylece performans düşüklüğü yaşayan yöneticilere tavsiyelerde bulundu.