Yaz tatili için geri sayım başladı... Life and Style dergisi, yaza hazırlık yapan okuyucuları için yıldızların formda kalma ve sıkılaşma sırlarını sayfalarına taşıdı

JESSICA BIEL
Jessica Biel, sıkılaşmak için jogging ve kardiyonun ardından bileklerine sıkı bir lastik takarak öne ve arkaya doğru yürüyor. Bu egzersiz, güzel yıldızın bacaklarının daha da forma girmesini sağlıyor.

CARRIE UNDERWOOD
Her yediğini not defterine yazan Underwood, bu sayede çok fazla yemek yemiyor. Sık sık sebze ve meyve yiyerek, kalorili gıdalardan uzaklaşan Underwood, jogging ve yürüyüş sayesinde vücudunu formda tutuyor.

FERGIE
Jogging ve ağırlıkla vücudunu formda tutan güzel şarkıcı, düşük kalorili, az yağlı ve düşük karbonhidratlı gıdalarla zinde kalıyor.

NICOLE SCHERZINGER
Güzel şarkıcı, yaz dönemine vücudunu hazırlamak için bol bol elma yiyor. Ağırlık çalışarak kaslarını güçlendiren Scherzinger, dans ederek de vücudunun her bir noktasını çalıştırıyor.

KOURTNEY KARDASHIAN
Hamilelik sonrası aldığı kiloları birkaç ayda atmayı başaran Kourney Kardashian, jogging ve evde 'otur-kalk' hareketi yapmanın bacak ve kalçasının sıkılaşması için yeterli olduğunu söylüyor.