İçeriğinde Glukozamin, Kondroitin, Balık Yağı, MSM ve Boswellia bitkisini birleştiren Aktivon, eklem ağrılarını dindirmekte ve eklem hasarlarını onarmakta eşsiz formülasyonuyla rakip tanımıyor!


Eklem ağrıları ve kireçlenme yüzünden sabahları yataktan kalkmakta bile zorlanıyorsunuz. Bazen öyle şiddetli ağrılarınız oluyor ki oturduğunuz yerde kalıyor, bir süre hareket edemiyorsunuz. Artık ağrılarınız sizi yönetmesin! Aktivon size hayatı doya doya yaşamanın formülünü sunuyor...
Yaşlılıktan demeyin!
Eklem ağrıları kıkırdak dokusunun zedelenmesi ile 20'li yaşlarda başlıyor. Hafif şiddetli olduğu için çoğu zaman hissedilmiyor, hissedilse bile genellikle üstünde durulmuyor. Yaşın ilerlemesi ile hasar büyüyor ve ağrıların şiddeti artıyor. Bu ağrılar ancak kıkırdak dokusunu onarıcı bir takviye ile dindirilebiliyor.
Aktivon ile 2 haftada daha rahat hareket edeceksiniz!
Aktivon Glucosamine Chondroitin MSM-FISH OIL-BOSWELLIA; en yoğun eklem ağrısı için özel olarak geliştirildi. İçeriğindeki Glukosamin Sülfat; vücutta kıkırdağın yapıtaşı olan maddelerin üretimini uyararak, vücutta kıkırdak oluşumunu destekler. Kondroitin Sülfat ise kıkırdak dokusunun yapısını destekleyerek eklem ağrılarını dindirici özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile sadece iki haftada yenileyici özellik göstererek ağrılarınızın şiddetini azaltır. Daha rahat hareket edersininiz.
Zamanın eklem dokunuza verdiği zararı hafifletmek için tıklayın!
Aktivon balık yağı ile eklemlerinize çok yönlü koruma sağlar. Romatizmal hastalıklara bağlı eklem ağrılarını azaltır. Eklemler üzerinde iltihap giderici etki gösterir.
Boswellia kıkırdak sentezindeki azalmayı önlemeye yardım eder. Eklem rahatsızlığındaki iltihaplanmanın önlenmesi ve korunmasında etkilidir. Boswellia ve Glukozamin birbirinin tamamlayıcısı olarak iltihap önleyici etki gösterirler. Dolayısıyla şişlik ve ağrının azalmasına neden olmaktadır.
Aktivon Glukozamin Kondroitin ile eklem ağrılarına son!
MSM; eklemlerdeki kolajen dokusunu yenileyerek eklem fonksiyonlarını iyileştirir. Ağrı kesici özelliği de bulunmaktadır. Aktivon'un formülünde Glukozamin ve MSM'nin birlikte kullanımı ile eklem ağrılarını dindirmede daha etkili olmasını sağlamıştır.
Aktivon Glucosamine Chondroitin MSM-FISH OIL-BOSWELLIA ile artık hareket etmekten korkmayacak, hayatınızı yine doya doya yaşayabileceksiniz... Sadece iki hafta gibi kısa bir sürede ağrılarınızın şiddeti azalacak ve düzenli kullanımınızda eklem ağrılarından kurtulacaksınız.