XP TONIC SLS NEDİR ?
Amerika, Rusya ve Çin başta olmak üzere, Dünyanın bir çok ülkesinden ve ülkemizdeki Alternatif Kanser Tedavi metodları incelenerek, bazı bitki, kök ve çiçeklerin 3 kez distilasyon edilip, belli aşamalarda fermantasyona uğratılmış, tekrar bitki, kök ve çiçekleri üzerinde çözücü olarak kullanılmış, aynı-safa tentür ile de desteklenmiş kombinasyonlarla, bitkilerdeki ana renklerin, özellikle asetik yapılarının ve uçucu yağlarının hedef alındığı, çok katlı bir çalışmadır.
XP TONIC SLS bedene uygulandığı andan itibaren bedenin tüm savunma sistemlerini güçlendirilerek insan bedeninin kendi kendini onarabilme kapasitesini arttırır.
XP TONIC SLS'nin dışında insan bedeninde sistemik tedavi yaratabilmenin başka alternatif metodu yoktur. Kanser ve karaciğer kökenli tüm hastalıklarda elde edilen en iyi sonuç insanin bizzat kendi sisteminden yola çıkılarak uygulanan tedavi yöntemidir.
XP TONIC SLS yenilenmiş ve güçlü karaciğer oluşturarak birçok hastalığın yine ancak karaciğer tarafından tedavi edilebileceğinden yola çıkılarak üretilmiştir.
Hastalığı olmayan insanlar tarafından kullanıldığında, hastalıklara karşı insan bedenin savunma sistemini güçlendirerek, direncini arttırması ve olası hastalıkları onlarca yıla kadar engellemesi, XP TONIC SLS'nin diğer özelliklerinden biridir.