Her anne ve baba, çocuğunun duruşuna özen gösterir. Sırt ve bel ağrılarının çantalardan kaynaklandığını düşünen veliler, kaliteli çanta alışverişini çoktan tamamladı. Kararsızlar için işte alternatifler...

FONKSİYONELLİK ÖN PLANA ÇIKIYOR
Okul alışverişlerinin vazgeçilmez adresi Reebok, dayanıklı materyalleri ve ayarlanabilir omuz askılarıyla dikkat çekiyor. Çeşitli boylardaki gözleriyle fonksiyonelliği de ön plana çıkarıyor.

CANLI RENKLER FARKLI DESENLER
Yenilikçi çizgisini, sağlamlığı ve fonksiyonelliği ile birleştiren JanSport'ta düz ve desenli birçok çanta modeli var. Özel teknolojiler kullanarak üretilen çantalar, çocuğunuza sağladığı kullanım kolaylığının yanı sıra okul kıyafetlerine de şıklık katıyor. Rahat modelleriyle dikkat çeken çantalar renkleriyle de göz dolduruyor.

OTANTİK SOKAK MODASI
Avrupa'nın lider çanta markası Eastpak, okul dönemi için öğrencilere birbirinden renkli ve dikkat çekici çantalar hazırladı. Otantik sokak modası stilinin çantalara yansıdığı 'Authentic Patternmixer' koleksiyonunda patchwork havası yaratılıyor. Sırt çantalarında özellikle siyah, beyaz, kırmızı ve gri renkler hakim.

HEM ÇANTA HEM SAAT AYNI MARKA
Oriflame öğrencilerin okul ihtiyaçlarını A'dan Z'ye karşılıyor. Okul dönemi için hazırlanan koleksiyonda, çantadan kalem kutusuna, cüzdandan kol saatine kadar birçok seçenek bulunuyor. Böylece öğrencinin tüm ihtiyaçları birbiriyle uyumlu olarak alınabiliyor. 'Oriflame'in okul çantaları 21.90, kalem kutuları 9.90, cüzdan 13.90, kol saati ise 21.90 liradan satışa sunuluyor.

HER YAŞA HİTAP EDİYOR
Eğlenceli ve kullanışlı çanta tasarımlarıyla tüm dünyada yeni bir akım yaratan Kipling 'Back to School' koleksiyonuyla, bu yıl okullarda şıklık yarışı yaşanacak. Sırt çantasından cüzdana geniş bir ürün yelpazesi bulunan koleksiyon, tüm yaş gruplarına hitap ediyor