Anadolu Sağlık Merkezi, bunun için Facebook hayran sayfasında “Hekimlerimize Sorun” adlı bir bölüm açarak hastalarının sorularını bu bölümden uzman hekimleri aracılığı ile cevaplıyor.

Uzman hekimlerin hasta sorularını cevapladığı “Hekimlerimize Sorun” uygulamasına ve Anadolu Sağlık Merkezi Facebook hayran sayfasına http://www.facebook.com/AnadoluSaglikMerkezi adresinden ulaşılabiliyor.
Dünyada ilk kez hasta sorunlarına Facebook üzerinden çözüm bulunuyor.

“Hekimlerimize Sorun” uygulaması, Facebook üzerinden hastaların sorularını bir bilgi bankası şeklinde toplayan ve kısa sürede çözüm bulan dünyadaki ilk uygulama olma özelliği taşıyor. Uygulama, organize bir şekilde uzman hekimlerin soruları cevaplaması açısından hastalara en üst seviyede hizmet vermeyi amaçlıyor.

Uygulamanın ilk kısmında, üyeler anonim olarak sorularını ilgili bölümü seçerek iletiyor. Daha sonra bu sorular, Anadolu Sağlık Merkezi’nin uzman hekimleri tarafından çok kısa bir zaman içerisinde organize olarak cevaplanıyor. Ayrıca bu tab sayesinde, üyeler geriye dönük olarak tıbbi bölümlere göre soru-cevap araması yapabiliyor ve hekimlerin verdiği cevabı beğenip kendi duvarlarında paylaşabiliyor.