PENİS BOYUTUNDAN MEMNUN OLMAYAN ARKADAŞLAR

UNUTMAYIN PENİSİNİZDE VÜCUDUNUZUN BİR PARÇASIDIR VE TIPKI O DA DİĞER KASLARINIZ GİBİ GELİŞTİRİLEBİLİNİR.!!!

Tamamen doğal yöntemlerle evinizde sadece elinizi kullanarak düzenli bir çalışma ile penisinizin uzadığını ve kalınlaştığını görmek ister misiniz?

Günde bir saatinizi ayırmak, düzenli çalışmak ve inancınızı yitirmemek yeterli.

Yapmanız gereken bizimle bağlantıya geçip tahmin edemeyeceğiniz küçük bir ücret karşılığında Avrupa’da bu konuda yazılmış kitapların tercümesiyle bir araya getirilmiş penis geliştirme tekniklerini içeren elektronik kitaba sahip olup çalışmalara başlamak.

Online olarak da yardımlarımızla yanınızdayız…

Kaybedeceğiniz hiçbir şey yok iken, tamamen doğal ve denenmiş sonuca ulaşılmış yöntemler varken
Sağlığınızı tehdit edip, boş yere para akıtmaya gerek yok…

Ayrıca ERKEN BOŞALMA SORUNUNA yine doğal yollarla çözüm bulabileceğiniz kitabımızda çevirisi tamamlanmıştır…

Her şey ellerinizde ve azminizde saklı…Büyük bir penis, kadına cinsel anlamda (vajinal ve klitoral) çok daha fazla zevk verir. Bu tartışılamaz bir gerçektir. Bunun nedeni de esas cinsel zevk "Birleşme" esnasında alınan zevktir. Yani penis vajinanın içinde hareket ederken hissedilen duygular, cinsel zevkin doruk noktasını oluşturur.
Kimi inanışlara göre cinsel zevkin birleşmeden değil birleşme öncesinde yapılan "önsevişme"den alındığı iddia edilir. Bu da tamamiyle büyük bir yanlıştır. Önsevişme, adı üzerinde çiftleri birleşmeye hazırlayan bir safhadır, esas cinsel haz birleşme esnasında yaşanır.
Cinsel birleşme esnasında kadın cinsel organında iki farklı zevk alma noktası işlev görür(vajinal ve klitoral). Büyük penis kadın cinsel organına çok daha fazla basınç uygulayacağı, yani başka bir deyişle daha çok içini dolduracağı için birleşme esnasında oluşan girip çıkma süreci zevk noktalarını çok daha fazla uyarır.
Kadının cinsel birleşme sonunda orgazma ulaşması için yani zevkin doruğuna çıkabilmesi için vajinası içerisinde hareket eden penisin hem uzunluk hemde kalınlık olarak tüm zevk noktalarını uyarabilecek kapasitede olması gerekir.
Küçük ve ince bir penis kadın cinsel organını yeteri kadar uyaramaz. Vajina (kadın cinsel organı) ve klitoris (kadın cinsel organı üst zevk noktası) yeteri kadar basınç görmediği için sinirlere gerekli uyarı oluşmaz ve alınan zevk çok düşük olur.
Eğer bir kadının orgazm olmasını yani onu zevkin doruklarına çıkarmak isterseniz, penisinizin gerekli büyüklükte, kalınlıkta ve sertlikte olması gerekir.
Bizim tekniklerimiz sayesinde penisinizin boyu uzar, çevresi kalınlaşır ve sertliği ciddi biçimde artar, böylece bir kadını gerçekten cinsel doyuma ulaştırarak onun vazgeçilmezi olabilir, çevrenizde ise bir efsane olabilirsiniz


- Daha uzun bir penise sahip olacaksınız.
- Daha kalın bir penise sahip olacaksınız.
- Sertleşme sorunlarınızı halledeceksiniz.
- Ereksiyonlarınızı kuvvetlendiriceksiniz.
- Erken boşalmayı kontrol altına alacaksınız.
- Boşalımlarınızın kuvvetini arttıracaksınız.
- Orgazmlarınızın süresini ve hissiyatını arttıracaksınız.
- Penisinizin eğriliğini düzelteceksiniz.
- Penisinizin kan dolaşımını sağlayacaksınız.
- Orgazmdan sonraki tekrar olma sürenizi kısaltacaksınız.
- PC Kasının mucizelerini öğreneceksiniz.
- Ereksiyonlarınızın daha uzun sürmesini sağlayacaksınız.
- Partnerinizi daha çok memnun edeceksiniz.
- Sağlıklı bir cinsel hayatınız olacak.
- Prostatınızı sağlıklı tutacaksınız.
- ve daha bir sürü....