Cildiniz de kahvelensin
Aquolina'nın kahve aromalı peeling vücut jeli vücudunuzu ölü hücrelerden arındırırken teninize kahve kokusu veriyor. Dairesel hareketlerle vücudunuza uygulayın. Sabah duşunuz sırasında, vücudunuzun uyanması ve metabolizmanızın hızlanması için bu ürünü deneyebilirsiniz.
Aquolina'nın cappucino içeren banyo sütüyle de bol köpüklü bir banyo yapabilirsiniz.
Soleo Coffee Sun Active kahve aromalı bir bronzlaştırıcı. Buğday tenli, solaryumda bronzlaşmış ve daha yoğun bronzlaşmak isteyenler için uygun bir ürün olan Coffee Sun Active yoğun ve kalıcı bronzluk sağlarken, içeriğindeki besleyici aktif maddeler sayesinde de cildinizin pürüzsüz olmasına yardım ediyor.
Misya Olive sabunları Kazdağı'nın eteklerinde, Edremit'te üretiliyor. El yapımı sabunların hammaddesi saf zeytinyağı iken içeriğinde ayrıca öğütülmüş kahve, hindistancevizi yağı, sabun bazı ve esans bulunuyor. Bu sabunlar kahvenin uyarıcı ve banyonun dinlendirici etkisini bir arada sunuyor.
Nesti Dante yüzde 100 doğal içerikli, besleyici ve hoş kokulu bir sabun grubu. Gerçek çikolata görünümlü seride kahveli ve çikolatalı bir sabun da yer alıyor.
Douglas'ta satılan Body Coffee vücut bakımı ürünlerinin içeriğinde kahve çekirdeği bulunuyor. Seride selülitle savaşan scrub, kahve çiçeği özünden meydana gelen nemlendirici, vücut şampuanı, sabun, oda kokusu ve dudak kremi yer alıyor. Kahveli mum da spa keyfinizi tamamlayabilir.

Yağlarınızı kafeinle yakın
Her ne kadar kahvenin selülite neden olduğu iddia edilse de pek çok selülit ürününün içinde kafein bulunuyor. Kafein vücuttaki fazla suyun atılmasına yardımcı oluyor, hem yağları parçalayıcı hem de kan dolaşımını hızlandırıcı bir etkiye sahip. Kozmetik ürünlerinde kafein bulunmasının nedeni de depolanan fazla yağların vücuttan atılmasını kolaylaştırıyor olması. Kahvenin içindeki kafeini içerek tüketmekle cilde sürmek farklı etki yapıyor.

Kahveli parfümler de var
Harvey Nichols'da satışa sunulan Il Profum Cafe Vert yeşil kahve tanelerinin pembe greyfurt ve mandalina özüne yatırılması ile geliştirilmiş bir parfüm. Enerji veren ve uyarıcı bir etkiye sahip olan parfümün içeriğinde ayrıca yasemin, siklamen ve sardunya yer alıyor.
Maitre Parfumeur et Gantier Eau des Iles bir erkek parfümü. İçeriğinde kahve çekirdeğinin yanı sıra mersin ağacı ve tarhun esansları yer alıyor.
L'or De Torrente ise gül çiçeği ve kahvenin aromasını birleştiren bir parfüm.

Evinize kahve havası dolacak
Durance'ın kahveli parfümü Fransa'nın koku üstatlarının bulunduğu Grasse bölgesinde hazırlanıyor. Cam şişenin içine batırılan özel ratan ağacından yapılan çubuklar, şişedeki parfümü emerek odaya kahve kokusunun yayılmasını sağlıyor.

Kahveli draje
Kahveli tatlılara meraklıysanız Bebek Badem Ezmecisi'ne uğrayın. Buradaki kahveli drajeler sizi tatmin edebilir.

Yeni kahveli sakızlar
Chewy kahvenin tadı ile nanenin ferahlığını bir sakızda birleştirdi. Chewy Black içeriğindeki Xylitol ile diş sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyor ve yapay renklendirici içermiyor.
Vivident'in yeni buzlu espresso aromalı sakızı Full Iced Espresso ise buz serinliğini kahve lezzetiyle buluşturuyor.