Şaşırtıcı su terapisi...Her sabah 6 su bardağı su (1,5 litre) için ve böylece ilaç almaktan, iğne olmaktan, doktor parasından kurtulun. Uygulamadan inanmazsınız. Su Terapisi ile Tedavi Edilebilen Hastalıkların Listesine gelince;
* Kan Basıncı / Yüksek TansiyonRomatizma (Eklemlerde / Kaslarda ağrı)/ Anemi (Kansızlık)/ Genel Felç/ Obesite (Aşırı şişmanlık)/ Kireçlenme (Artrit)Sinüzit/ Taşikardi/ Baş dönmesi/ Baş Ağrısı/ Öksürük/ Lösemi/ Astım/ Bronşit/ Akciğer/ Verem/ Menenjit/ Böbrek Taşı/ Üreme Organı Hastalıkları/ Ekşime/ Dizanteri/ Gastrit/ Rahim Kanseri/ Hemoroit/ Kabızlık/ Kemik Erimesi/ Şeker Hastalığı/ Gözde Kan Toplanması/ Düzensiz Adet Görme/ Meme Kanseri/ Larenjit (Gırtlak İltihabı)...
Terapi İşlemi: Sabah yataktan kalktıktan hemen sonra (dişlerinizi bile fırçalamadan), 1,5 litre (5-6 bardak) su için. Bilin ki bu "Usha Paana Chikitsa" diye anılan eski bir Hint Terapisidir. Daha sonra yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Burada en önemli nokta, 1,5 litre su içildikten sonra takip eden bir saat içinde hiçbir şekilde hiçbir şey içilmeyecek ve yenmeyecektir. Bir gece önce alkol içeren içki alınmaması da çok titizlikle uyulması gereken bir husustur. İstenirse bu amaçla içilecek su, kaynamış ve süzülmüş kullanılabilir. 1,5 litre suyun bir kerede içilmesi zor olduğundan, derece derece uygulayabilirsiniz. İlk başta dört bardağı bir dikişte, kalanı iki dakika içinde aralıklarla içerek kendinizi alıştırabilirsiniz. Bir saat içinde 2 ya da 3 kere idrara çıkma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Ancak bir süre sonra bu normal olacaktır. Araştırma ve deneylerle aşağıda belirtilen hastalıkların, yanlarında gösterilen sürelerde iyileştikleri gözlemlenmiştir:
* Kabızlık: 1 gün/ Ekşime: 2 gün/ Şeker: 7 gün/ Kanser: 4 hafta/ Akciğer Veremi: 3 ay/ Yüksek Tansiyon: 4 hafta...
NOT: Artrit (Eklem Kireçlenmesi) ve Romatizma Ağrıları çekenlerin; bu terapiyi günde üç kere, yani ilk hafta sabah-öğle ve akşam yemeklerinden bir saat önce ve sonra hastalık geçinceye kadar günde iki kere uygulamaları önerilir.
Sadece Su Nasıl Etki Eder?
Sıradan bir su tüketimi, doğru metodla insan vücudunu temizler. Tıpta "Haematopaises" de denilen yeni kan oluşması, kolonun daha tesirli çalışmasına yardımcı olur. Kolon ve bağırsaklarda bu şekilde yeni kan oluşması tartışmasız bir gerçektir. Bu terapi ile kolon ve bağırsakların mukoza kıvrımları çalışır. Eğer kolon temizlenirse, günde birkaç kere alınan kandaki gıdalar emilecek ve mukoza kıvrımlarının çalışmasıyla, yeni kan haline dönüşeceklerdir. Kan, rahatsızlıkların tedavisinde ve sağlığın korunmasında en önemli unsurdur ve bunun için de su düzenli olarak alınmalıdır.

Sabah aç karna nasıl bu kadar içilir dediğinizden eminim ama bence denemeye değer suyun zararı yoktur..