.:|Lauri Ylönen|:.

lauriyx3 - Lauri Ylönen


Lauri Johannes Ylonen Gruptaki Pozisyonu:The Rasmus Solisti
Doğum Tarihi: 23.04.1979 Doğum Yeri: Helsinki Burcu: Boğa
Lakabı: Lintu(kuş)
Boyu: 1.69 cm
Göz Rengi: Yeşil
Saç Rengi: Siyah
Medeni Durumu: Yorum yok.
Gözlük: Zaman zaman da olsa kullanıyor.
Dövme: Sağ kolunda ‘dynasty’ yazısı ve sol omzunda Björk dövmesi var. İlgi Alanları: Avcılık, büyücülük, müzik, kızlar Favori Gece Aktivitesi: Bar + arkadaşlar = iyi zaman
Favori Yemek: Pizza-ketçap, baharatlı olan her şey
Favori Renk: Koyu mavi, siyah
Favori Müzik: Björk, Muse, Metallica, Weezer, Kent, Radiohead
Favori Film: Dancer In The Dark Onu
Üzen Şey: Birinin ağlaması
Onu En İyi Tarif Eden Kelime:Kendine dönük
İdolleri: Björk, Matt Bellamy
Favori Şarkı: The Good Life – Weezer Lauri Hakkında

Kısa Bilgi:

Saçları İle Oynamayı Çok Seviyor

‘In The Shadows’ klibinde saçlarına tüyler takan Lauri, saçlarıyla oynamayı çok seviyor. Saçına tüyler takmaktan hoşlanan Lauri, bir dönem saçlarını sarıya ve mora boyatmış.

En Büyük Björk Hayranı

Lauri, kendisini en büyük Björk hayranlarından biri olarak tanımlıyor. Björk’e olan sevgisinden ötürü sol omzuna sanatçının bir portresini yaptıran Lauri, dövmesini kimselere göstermiyor.Koyu bir Björk fanı olmasının yanı sıra Lauri, aynı zamanda sıkı bir Iron Maiden dinleyicisi. Lauri, çok istemesine rağmen Iron Maiden’i canlı olarak izleme fırsatı yakalayamamış.

Kendini Suçlu Hissediyor

Arkadaşlarıyla bir aradayken sürekli Rasmus’tan bahsetmesi üzerine kendini suçlu hisseden Lauri, onlardan özür dilemek amacıyla ‘Guilty’ parçasını yazmış.

Vazgeçemedikleri

Lauri’nin vazgeçmedikleri arasında siyah gotik ayakkabılar, tüyler ve kargalar yer alıyor.

Alkolle Başı Dertte

Grubun başı zaman zaman alkolle derde giriyor. Bir keresinde sahneye çıkmadan önceki gece alkolü fazla kaçıran Lauri, sahnede kaza geçirmiş. Bu olayın ardından sahneye çıkmadan önce grup üyeleri aralarında gizli bir anlaşma yapmış gibi alkolden uzak duruyorlar.

Lintu

Lakabı Fince’de kuş anlamına gelen Lintu olan Lauri, özel yaşamında da tam bir kuş düşkünü. Evinde de kuş besleyen Lauri, doldurulmuş kuşları da topluyor. Evindeki koleksiyonun parçalarından biri de ‘In The Shadows’ klibinde kullanılan doldurulmuş kuşlar.