Kadavra

Balıkesirde Trash ve Heavy metale gönül veren Murat Koparoğlu ve Emre Aygören tarafından uzun uğraşlar sonucunda 2008 yılının şubat ayının başında temelleri atılmaya başlanmıştır.2008 Mart ayında Balıkesire öğrenim amacıyla gelen Barış Özkese de gruba katılmıştır.Sonradan Azap grubunun ritm gitaristi Altuğ Uğural ve ünlü Ankaralı Trash grubu Crossfire'la beraber sahne alan TheFourthFloor'un tecrübeli davulcusu Görkemin de gruba katılmasıyla beraber kadro tamamlanmıştır.
Nisan,Mayıs ve Haziran aylarında prova alan ekipten,Larva grubuyla yaz programı olan Altuğ Uğural gruptan ayrılmak zorunda kalmıştır.
Emre Aygörenin de üniversite sebebiyle Aydına gitmesiyle grupta bir süre ritm gitarist ve vocal eksikliği oluşmuştur.
2008 ağustosunda olan Zeytinli Rock Festivalinde grup bu duruma alternatif çözümler aramaya başlamış ve Barış Özköselerin evinde Mini Stüdyo kurmuştur.Çalışmalarına orda devam etmiştir.Tek gitarla Türkiyenin sağlam gruplarından olan " Malt'ın" birçok parçasını prova etmiş ve başarıyla tamamlamıştır.
Eylül ayı itibariyle grubun solo gitaristi Muratın kişisel problemleri dolayısıyla inişli çıkışlı günler geçirmiştir.Muratın bu dönemi geçirmesinden sonra grup tekrar aynı temposunu yakalamış ve kadrosuna ritm gitarist olarak Samet Öztürk, vocal olarak Gürcan Gürü dahil etmiştir.Tarz olarakta hard core seçilmiştir.
Fakat grubun daha önce hard core olan yabancılığı yüzünden çok başarılı olmamıştır.Bu yüzden Samet Öztürk ile yollarını ayırmak zorunda kalmıştır.
2008 sonunda ritm gitarist olan Can Girayı kadrosuna dahil eden ve kendi tarzları olan Trash ve Heavy metal yönünde devam etme kararı alan grup yoluna son kadrosuyla devam etmektedir.
Bunun yanında kendi ekipmanları ile grubun tarzını oturtmasıyla beraber tamamlayan ve soundu daha da öteye taşıyan ''KADAVRA'' , bugünlerde çok sıkı bir çalışma içerisindedir. . .

Grup Elemanları
Vokal:Gürcan Gür
Ritim Gitar Back Vokal:Can Giray
Solo Gitar:Murat Koparoğlu
Bass Gitar:Barış Özköse
Davul:Görkem Uful Kaplan

Not:Murat Koparoğlu Bızım Akraba Oluyor
B.C ı oLmasına rahmen Elletmıyor
Demek kı Akrabalık Kar Etmıyor