Baharı yeni lezzetlerle karşılayın

Lezzetli yemek pişirmenin püf noktalarını eğlenceli kurslarla katılımcılarına sunan Whirlpool Mutfak Sanatları Akademisi (WMSA), baharı birbirinden eğlenceli kurslarla karşılıyor. WMSA’nın Nisan programında pasta süslemeden el yapımı pizza ve kişlere, ev yapımı çikolatalardan cheesecake’lere kadar pek çok kurs alternatifi bulunuyor.
Yemek kursu WMSAgorselwidec - Baharı yeni lezzetlerle karşılayın

Profesyonel aşçılık eğitimlerinin yanı sıra, yemek yapmaktan keyif alanlara özel kurs programları uygulayan Whirlpool Mutfak Sanatları Akademisi, Nisan ayında yemek zevkini çeşitlendirecek pek çok alternatif sunuyor. WMSA’nın profesyonel şefi Hasan Ünlü eşliğinde pasta ve ekmek yapımının inceliklerinin uygulamalı olarak öğretileceği Nisan programında, pasta süsleme kursu da bulunuyor. Çikolata işleme tekniklerinin öğretildiği ev yapımı çikolata kursunda ise katılımcılar yaratıcılıklarını sergileme fırsatı buluyor.

Geleneksel Türk mutfağının yanı sıra İtalya, Lübnan, Meksika ve Çin gibi ünlü dünya mutfaklarından tariflerin sunulduğu WMSA’da, et yemeği kursları da bulunuyor.

Farklı malzemelerle tüketilen pizza ve kişler, el yapımı makarnalar ve sosları, zengin içerikli cheesecake’ler ve daha pek çok lezzet WMSA’nın Nisan programında yemekseverlere sunuluyor.