Christian Agueliara ile başlayan ünlü yarışmacı zinciri, rap grubu Fifty Cent ile devam etmiş ardından, foto model Adriana Lima programa konuk olmuştu. Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'de Avrupa Şampiyonası öncesinde futbolcularla birlikte programa katılarak yarışmıştı. Ünlü konuklar zincirine son olarak komedyen Cem Yılmaz'da katıldı. Yılmaz program boyunca yaptığı esprilerle başta sunucu Acun Ilıcalı olmak üzere tüm konukları ve ekran başındaki izleyicileri kahkahaya boğmayı başardı.

Ünlü komedyen bir şeyi daha başardı. Hamdi Bey'in yaptığı teklif önceki yarışmacılara göre yüksek değildi ama Cem Yılmaz asıl ödülünü Hamdi Bey'den değil seyirciden aldı. Yayınlandığı saatte ekran başında olan iki kişeden birinin izlediği Cem Yılmaz aldığı reytingle dünyaca ünlü starları geride bıraktı. AB grubunda 20,3 reytingle 49 share alan Yılmaz, tüm izleyicilerde de 18,2 reyting ile 43 share almayı başardı. Geçtiğimiz yıl Ekim ayında Var mısın Yok musun'a katılmak için Türkiye'ye gelen ünlü şarkıcı Christian Aguilera ise 11,7 reytingin karşılığı olarak 31,7 kişi tarafından izlenmişti. Rap dünyasının ünlü grubu Fift Cent'in yarıştığı program ise 14,1 reyting ve 34,2 izlenme oranı almıştı. Geçtiğimiz ay Türkiye'ye gelen ünlü manken Adriana Lima ise 11,5 reyting ve 26,9 izlenme oranına ulaşmıştı.

En çok kazanan Aguilera

Konukların hepsinin de kazandıkları parayı bir vakfa yada ihtiyacı olanlara verdiği yarışmada en yüksek ödülü 180 bin TL ile Christian Aguilera kazandı. Aguilera kazandığı parayı kimsesiz çocuklar için harcayacağını söyledi.

Albüm çıkarmak isten Ramiz için yarışan Fifty Cent 30 bin TL ile yetinmek zorunda kaldı.

Adriana Lima 75 bin lira aldı ve parayı "Var mısın Yok musun"un ilk yarışmacılarından olan Ömer Hoca'nın görev yaptığı Lösemili Çocuklar Okulu'ndaki çocuklara bağışladı.

Cem Yılmaz ise reyting rekorları kıran yarışmada kazandığı 100 bin TL'yi Küçük Elif'in tedavisi için İstanbula taşınmak zorunda kalan Okçu ailesine verdi.