coverphp?coverid8145&ampstc1&ampthumb1 - Karadağlar [Yakında!]

Show Tv'de tanıtımları dönmeye başlayan Karadağlar dizisinde Halit Karadağ'ın dört oğlunu canlandıracak oyuncular belli oldu. Sıkı durun, dördü de birbirinden yakışıklı.

Baba rolünü Erdal Özyağcılar'ın oynayacağı Karamazov Kardeşler uyarlaması Karadağlar'ın erkek başrolleri belli oldu. Ahmet Rıfat Şungar, Burak Sağyaşar, İbrahim Çelikkol ve Korel Cezayirli. Dizinin kadın oyuncularının da bugün yarın belli olması bekleniyor.

Gençlik dizilerinden sonra bu kadar güzel adamın bir arada oynayacağı Karadağlar, hikayesinden sonra erkek oyuncularıyla da epeyce göz dolduracağa benziyor.

Bakalım Bu Dört Yakışıklıyı En Son Hangi Dizide İzledik?

Ahmet Rıfat Şungar
Es-Es'in bıçkın delikanlısı Uras. Yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz sezon başında Es-Es bittikten sonra başka bir projede yer almamıştı.

Burak Sağyaşar
Küçük Kadınlar'ın yakışıklı aşığı Utku. Burak Sağyaşar, geçtiğimiz sezon sonunda Küçük Kadınlar'dan ayrılmıştı.

İbrahim Çelikkol
Fox Tv'nin rating bahtsızı Keskin Bıçak'ta sır gibi bir adam Mithat. Çelikkol, aynı zamanda 1453 Fetih filminde de Ulubatlı Hasan rolüyle karşımızda olacak.

Korel Cezayirli
Kendisini en son Maskeli Balo dizisinde izledik ancak adından en çok söz ettirdiği proje KöGoogle Page Rankingü olmuştu. Cezayirli, KöGoogle Page Rankingü'de Yzb. Akın Zeybek rolünü canlandırmıştı.