Rambo 4'ün çekimleri Ekim'de!

sylvesterstallonebio1501lb1 - Rambo 4'ün Çekimleri Ekim'de

60 yaşındaki aktör Sylvester Stallone, kendisine şöhret kapılarını aralayan Rambo karakterinde yeniden beyazperdeye dönmeye hazırlanıyor. Stallone'un senaryosuna da imza attığı "Rambo 4" filminin çekimleri Ekim ayında Tayland'da başlayacak.

Entertainment Weekly dergisinin internet sayfasındaki haberine göre, "Rambo 4" projesinin senaryosunun ayrıntıları ve çekim tarihi nihayet belli oldu. Senaryosunu da Stallone'nin kaleme aldığı filmin çekimlerine Ekim ayında Tayland'da başlanması planlanıyor.

Bu kez Burma'da "adalet" arayacak olan Rambo, Bangkok'da inzivaya çekilmişken bir haber alacak ve Burma'da kaybolan yardım gönüllülerini bulmak için yollara düşecek. Bir orduya bedel olan Rambo, genç savaşçılarla birlikte büyük bir mücadele verecek.

Ünlü aktör Sylvester Stallone'nin John J. Rambo adlı Vietnam gazisini canlandırdığı "Rambo" serisi, 1982'de "İlk Kan" ("First Blood") adlı filmle doğmuştu. Yönetmenliğini Ted Kotcheff'in üstlendiği filmde Stallone, başında kırmızı bandanası, yırtık atleti, kir pas içindeki yüzü ve terli vücuduyla mücadele veriyordu. Bu filmin başarısı üzerine Rambo, macerasını 1985'te "Rambo: İlk Kan 2" ile sürdürdü. Bu kez George P. Cosmatos'un kamera arkasına geçtiği filmde, kahraman Rambo, Vietnam'daki hapishanelerden bir ekibi kaçırmak için ter döküyordu. Rambo, son olarak 1988 yılında Afganistan dağlarında mücadele verdi. Bu macerasında, yönetmenliği Peter MacDonald üstlendi ve Stallone bu sefer 42 yaşında "olgun" bir savaşçı olarak kamera karşısına geçti.