(aşağıda alıntılar bulunmakta film hakkında yapılan yorumlar için.)
2200 - çok tatlı bir aşk flimi komedi dram...(MY SASSY GIRL)
My Sassy Girl

ya daha izlemedim ama çok güzele benziyor flim hakkında yapılan yorumlarıda çok beyendim mutlaka bunu izlicem umarım bulabilirim. bu arada çocuk çok şeker kız da fena değil


FİLM HAKKINDA BİLGİLER;
My Sassy Girl Movie Poster - çok tatlı bir aşk flimi komedi dram...(MY SASSY GIRL)
my sassy girl 4 - çok tatlı bir aşk flimi komedi dram...(MY SASSY GIRL)
sass lpreview - çok tatlı bir aşk flimi komedi dram...(MY SASSY GIRL)
my sassy girl online game 771027 - çok tatlı bir aşk flimi komedi dram...(MY SASSY GIRL)

My Sassy Girl (Yeopgijeogin geunyeo), 2001 Güney Kore yapımı bir romantik komedidir. Hikayesi Kim Ho-sik tarafından yazılan aşk mektupları üzerine kurulu filmin yönetmeni Kwak Jae-yong'dur.

Filmin uluslararası İngilizce adı My Sassy Girl (Türkçe'ye olası çevirisiyle, "Küstah Kız Arkadaşım") olmakla birlikte, orjinal adının İngilizce'ye doğrudan çevirisi Bizarre Girl'dür ve bunun Türkçe'ye olası çevirisi de "Garip Kız"dır.[1]

Film sadece Güney Kore'de değil bölgenin Japonya, Çin, Tayvan, Filipin, Hong Kong, Singapur gibi ülkelerinde de büyük bir başarı kazanmış ve bir ABD film şirketi filmin yeniden çekim haklarını satın almıştır. Yann Samuell tarafından yönetilecek yeniden çevrimin 2007 yılında gösterime gireceği belirtilmektedir.

Filmde iyi kalpli ve kimi zaman da naif kolej öğrencisi Kyun-woo'nun güzel ama bir o kadar da çılgın olan kız arkadaşı Jun Ji-hyun ile yaşadığı komik ve kimi zaman zaman duygusal ilişkisi konu edilmektedir.

Film 2001 yılında Güney Kore'de Friend'den sonra en çok izlenen ikinci film olmuştur.
12 Eylül 2007 / 19:13
gerçekten süperdi açıkcası beklemıyordum korelilerden böle güzel bir film burdan onlardan da özür diliyorum hee unutmadan mutlaka ama mutlaka izleyin

ekin dedi ki:

11 Eylül 2007 / 23:50
tesadüfen diyoruz da, sanki film onu bulmamızı istiyo gibi mi ne bir şekilde bulunup izleniyo.Evet evet kesinlikle arayacam bu filmi

ekin dedi ki:

11 Eylül 2007 / 23:46
Tesadüfen böyle bir film olduğunu öğrendim,5 dakika önce…İçimden bir ses bunun bir işaret olduğunu söylüyor.Bu filmi bulmalıyım.Bulmak zorundayım.

hakan dedi ki:

8 Eylül 2007 / 17:58
Tesadüfen internetten indirdiğim ve izledikten sonra bunun tesadüf değil kader olduğunu bana düşündüren film. İzlemeyenler; sinema adına çok şey kaçırıyorsunuz….

Tahir dedi ki:

4 Eylül 2007 / 22:59
İnanamıyorum..film 2001′de çekilmiş ama ben ancak dün izleyebildim..yıl 2007 ( Film bittikten sonra tekrar tekrar izledim..çok etkilendim..Yeniden aşık olmak istedim nedense..Ji-hyun Jun mükemmel biri..Bence Amerika’nın Hollywood’una 10 basar bu film..Sanırım Kore sineması atağa kalkmış,bu izlediğim ikinci Kore sineması ve izlediğim en güzel filmlerdi ikisi de..Bu filmi izlemeyenler izlesin lütfen,çok eğlenceli bir film..duygu dolu,sevgi dolu,kahkaha dolu..insan imreniyor.. esen kalın..

Ahmet Taşgın dedi ki:

29 Ağustos 2007 / 0:46
çığa katılan kar tanesi olmak adına yazıyorum.yazılan herşeye katılıyorum.G.Kore filmleriyle tanışmama sebep olması filme olan beğenimi kat kat arttırmıştır ayrıca.