Hollywood'ta yaşayan Tük aktör Barbaros Tapan, başrollerini Russell Crowe, Ben Affleck gibi ünlü sanatçıların başrolünü paylaştığı State of Play adlı filmde rol aldı.

Daha önce Amerika'daki en ünlü talk showlardan birisi olan Tonight show with Jay Leno'ya çıkıp aktörlerin taklidini yaparak milyonlarca Amerikalı'yı güldüren Barbaros Tapan, geçtiğimiz aylarda yine başrollerini Russell Crowe, Helen Miren, Ben Affleck'in paylaştığı 'State of Play' filmi için kamera karşısına geçti.

Filmde Russell Crowe ile bir restoran sahnesi olan Barbaros Tapan, film çekimine ara verildiğinde genç aktörle bol bol şakalaşırken görüntülendi. Amerika'daki devlet adamlarından birisinin yaşadığı aşkı ve cinayeti araştıran bir gazeteciyi anlatan film, 2008'in sonlarına doğru gösterime girecek.

Önceden Ridley Scott'ın yönettiği, başrollerini Leonardo Di Caprio, Russell Crowe'un paylaştığı Body Of Lies filminde seslendirme yaparak Türkler'in sesini duyurmayı başaran ünlü aktör Barbaros Tapan, yurtdışında adından söz ettirmeye devam ediyor.