"Ne Kadar Güzelsin"den Antalya çıkarması...

nekadarguzelsin1501ri0 - Ne Kadar Güzelsinden Antalya çıkarması

Türkiye galası, 16-23 Eylül tarihleri arasında, Real'in sponsorluğunda düzenlenen 2. Avrasya Uluslararası Film Festivali'nde yapılacak olan "Ne Kadar Güzelsin" filminin yönetmeni, oyuncuları ve yapımcısı Antalya'da festivale konuk olacak.

22 Eylül'de Chantier Films tarafından vizyona sokulacak "Ne Kadar Güzelsin" filminin Türkiye galası 16-23 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 2. Avrasya Film Festivali'nde yapılacak. Bu sene Real'in resmi sponsorluğuyla atağa geçen Festival, filmin başrol oyuncularından Aure Atika, Michele Laroque ve Geraldine Nakache'ı, filmin yönetmeni Lisa Azuelos'u ve yapımcıları Juliette Renaud ile Jean Philippe Tirel'i ağırlayacak.

Yönetmenliğini yazar, oyuncu ve yönetmen Lisa Azuelos'un yaptığı, başrollerinde Aure Atika, Michele Laroque, Theirry Neuvic, Alexandre Astier, Francis Hust ve Geraldine Nakache'ın oynadığı "Ne Kadar Güzelsin" ("Comme t'y es Belle"), karakterleri ve amaçları birbirinden tamamen farklı dört güzel kadının arkadaşlıkları çevresinde gelişen, romantik bir film. Filmin konusu şöyle: Isa, Alice, Léa ve Nina, zamanlarının çoğunu bir arada geçiren dört yakın arkadaştır. Birbirlerinin her yaptığından haberdar olan dört kadın, yaşamın güzellikleri ile beraber sorunlarını da paylaşırlar. Eski kocasıyla barışmaya çalışan ve sürekli estetik yaptıran, dış görünümünü saplantı yapmış Lea... Güzellik salonunun parasal sorunları ile uğraşan ve aşkı arayan Isa... Mutsuz olmasına rağmen kocasından ayrılmaya bir türlü cesaret edemeyen Alice... Playboy olarak ün salmış Simon'a aşık ama bunu göstermeye cesareti olmayan, rejim takıntılı Nina... Dört güzel kadın, yaşamın onlara hazırladığı sürprizlerle baş ederken sıcak dostluklarından güç alırlar...