Ünlü aktris Angelina Jolie, son filminin çekimleri sırasında kendisini öpmeye kalkışan başrol oyuncusu Jason Butler Harner'ı tokatladı.

Clint Eastwood'un yönettiği ve Angelina Jolie'nin başrolde olduğu 2008 yapımı Changeling adlı filminde John Malkovich, Geoff Pierson, Jeffrey Donovan, Jason Butler Harner, Colm Feore, Amy Ryan ve Michael Kelly'de rol almaktadır.

Film çekimleri sırasında ünlü aktris Angelina Jolie, doğaçlama yaparak kendisini öpmeye kalkan başrol oyuncusu Jason Butler Harner'ı tokatladı. Jolie ile Clint Eastwood'un Changeling filminde başrolü paylaşan Harner, "Başlamadan önce Angelina ile konuşmuştuk. Büyük bir sahne için bizim köşelerimizden çıkmamız gerekiyordu. Clint onay verdi. Bana yapmamı söyledi ve 'Neler olacağını görelim' dedi. Ancak Angelina'dan en iyi yanıtı almak için zamanlama konusunda bilgi vermedim" dedi. Yıldızın dudaklarına yapışınca tokadı yiyen Harner, "Beni tokatladı. Bu güzeldi. Angelina'ya tamamen uyan bir hareketti" dedi.

Cannes tepkisi beklenenden çok daha iyi olan filmde 1920'lerde çocuğu kaçırıldıktan sonra geri dönen bir annenin hikayesi anlatılıyor. Film ülkesi ABD'de 7 Kasım 2008'de gösterime girecek.