2D7E9EE3925E9445806C15BCr - Kocasıyla 'abla kardeş' olacaklar


Dolunay Soysert ve eşi tiyatrodan sonra sinemada da birlikte oynayacak. İkili 'Orada' adlı filmde abla-kardeşi canlandıracak..
sp - Kocasıyla 'abla kardeş' olacaklar
TV dizisi "Benim Annem Bir Melek" te oynayan Dolunay Soysert ile "Yol Arkadaşım" adlı dizide oynayan eşi Sinan Tuzcu görüşememekten şikâyetçiydi. İşlerinin yoğunluğu sebebiyle birbirlerine yeteri kadar vakit ayıramayan çift, çözüm olarak yeni projelerde bir araya gelerek bu özlemi azaltmaya karar verdi. İkili önce, Tuzcu'nun yazdığı ve sahneye koyduğu "Sürmanşet" adlı oyunda birlikte çalışmaya başladı. Bu oyun dışında bir reklam filminde karıkocayı oynayan çift, yakında beyazperdede bir araya gelecek. Ama küçük bir farkla: Karı-koca sinemada abla-kardeşi canlandıracak.

'YİNE BİRLİKTE OLACAĞIZ'
"Oynayacağımız filmde sürekli beraberiz. Bizim için güzel olacak" diyen Tuzcu, Erol Günaydın, Füsun Erbulak ve Bahtiyar Engin'le birlikte rol alacakları "Orada" adlı sinema filminde abla kardeşi canlandıracaklarını söyledi. İki yıldır mutlu evlilikleri devam eden Dolunay Soysert ve Sinan Tuzcu çifti böylece, setlerde ve sahnelerde bir araya gelerek özlem giderecek