Issız Adam – filmle ilgili detaylı bilgi için tıklayın!

A.R.O.G. – filmle ilgili detaylı bilgi için tıklayın!

Muro – filmle ilgili detaylı bilgi için tıklayın!

Son aylarda vizyona giren Türk filmleri iyi bir gişe hasılatı sağladı. Ünlü oyunculara, beğendikleri ve beğenmedikleri filmleri sorduk. Birçoğu A.R.O.G'u, Muro'yu, Issız Adam'ı izleyip beğendiklerini söyledi...

Fadik Sevin Atasoy: Pazar / Bir Ticaret Masalı filmini çok beğendim. Bir de Derviş Zaimi'nin Nokta filmini çok sevdim. İki film de coğrafyamızın hikayelerini özgün ve etkin bir dilde anlattığı için benim en sevdiğim filmler oldu. Diğer filmleri de eleştirmek istemiyorum. Çünkü hepsinde de büyük emekler var. Buna saygı göstermemiz gerekir.

Sema Öztürk: Son iki ayda vizyona giren tüm yerli filmleri seyrettim. Hepsini çok beğendim. Aklıma gelenlerden A.R.O.G ve Muro'yu güldürdüğü için çok seviyorum. Muro'dan Mustafa Üstündağ, birlikte çalıştığım arkadaşım, beğenmemem olanaksız zaten. Issız Adam'ı da drama olduğu için ve o verilmek istenen duygu yakalandığı için seviyorum. Her yapılan yeni işin de arkasındayım.

Deniz Çakır: Issız Adam filmini çok beğendim. Hikayenin bizden oluşu ve kendimizden bir şey buluyor olmamız benim hoşuma gitti. Ben A.R.O.G'u da çok beğendim. Ben gülmek ve eğlenmek için gittim. Bana gayet güzel geldi. Recep İvedik- 1'i seyretmedim. Seyretme gereği duymadım. O yüzden devamı olan filmi de seyretmeyeceğim. Onu izlemek için sinemaya gitmem.

Selin Demiratar: Çevremdeki tepkilere göre; Issız Adam izleyeceğim filmler arasında ilk sırada görünüyor. A.R.O.G.'u galasında izlemiştim, çok ama çok güldüm ve bence güzel bir filmdi. Çok yüklenilmesine rağmen ben çok sevdim. Hemen hemen tüm Türk filmlerine de giderek destek olmaya çalışıyorum.

Burcu Kara: Issız Adam ve Sonbahar filmlerini çok merak edip gittim ve ciddi anlamda ikisini de çok beğendim. Çok profesyonel çalışılmıştı ve verilmek istenen bana göre tam olarak verilmişti. Ben de bir oyuncuyum ve birçok filmde oynadım ve yarın da oynayacağım. Ben yapılan her işi beğeniyorum. Çünkü hepsi Türk Sineması'na hizmet ediyor.

Kerem Alışık: Hepsini bir bir görmek istiyorum. Çok iyi işlerin çıktığını biliyorum. Ben de bizzat bazılarına şahit oluyorum, çok fazla emekle üretiliyor. Hollywood'la yarışarak bazen onların önüne geçmeleri ve sinemada tercih sebebi olmaları bence çok güzel bir duygu.