Sinema tarihine damgasını vuran ve tek gecelik ilişkiler...

Sinema tarihine damgasını vuran ve tek gecelik ilişkileri anlatan filmler zamanında olay yaratmıştı...

Filmde: Eddie Murphy kadınları elde etmesini, sevmesini ve aynı zamanda terk etmesini çok iyi başarabilen tutkulu bir pazarlamacıdır.

Eartha Kitt ünlü bir kozmetik şirketinin sahibi güzel bir kadındır ve Eddie'nin şirketini satan almaya kararlıdır...
1522009183015 10922 - Tek gecelik ilişkiler

Bitmeyen Oyunlar


Sinema tarihine damgasını vuran ve tek gecelik ilişkileri anlatan filmler zamanında olay yaratmıştı.

Bumerang

Eddie Murphy kadınları elde etmesini, sevmesini ve aynı zamanda terk etmesini çok iyi başarabilen tutkulu bir pazarlamacıdır. Eartha Kitt ünlü bir kozmetik şirketinin sahibi güzel bir kadındır ve Eddie'nin şirketini satan almaya kararlıdır.

Bu filmi neden mutlaka izlemelisiniz?

Eddie'nin kadınlarla tek gecelik maceralarının anlatıldığı filmde Halle Berry'de boy gösteriyor. 1992 yapımı film sayesinde her 2 oyuncuda Hollywood'da isimlerini duyurmayı başardılar.
2522009183015 10922 - Tek gecelik ilişkiler

Unutulmayan Aşklar


Batı Yakası Hikayesi

Tony, Jets adıyla bilinen bir sokak çetesinin eski üyelerindendir. Maria ise, Sharks adlı çetenin başında bulunan Puerto Rican adlı gencin kız kardeşidir. Bu 2 genç birbirleri için yaratılmışlardır.

Bu filmi neden mutlaka görmelisiniz?

Tony ve Maria film boyunca gerçekten tek gecelik bir ilişki yaşayabiliyorlar çünkü bu ilişkinin hemen ardından Tony ölüyor. Shakespear tadında güzel bir uyarlama.3522009183015 10922 - Tek gecelik ilişkiler

Değişik İlişkiler


Tootsie

Dustin Hoffman kadın kılığına girerek Amerika'nın en çok izlenen kişisi haline gelmesiyle başlayan olaylar zinciri Hoffman'ın Teri Garr'e aşık olmasıyla iyice gelişiyor.

Bu filmi neden mutlaka görmelisiniz?

1982 yılında yapılan filmde pek çok ünlü Amerikalı oyuncu kadın kılığına girmek istememiş. Bu rolü sadece Dustin Hoffman kabul etmek istemiştir. Bu rolüyle Times dergisine kapak olmuş. Ayrıca filmde 2 tane umutsuz aşığın karışık ama eğlenceli öyküsünü izliyorsunuz.

4522009183015 10922 - Tek gecelik ilişkiler

Bitmeyen Aşk Üçgenleri


Boğa Durham

Tecrübeli beysbolcu Kevin Costner çaylak ama yetenekli oyuncu Tim Robbins'ını yetiştirmek üzere Durham Bulls'a transfer edilir. Susan Sarandon kendine bir misyon belirlemiş ve her sene takımdan seçtiği bir oyuncu ile ilgilenip onun olgunlaşmasına yardım etmiştir. Bu seneki göz bebeği Tim Robbins'dir ama Kevin Costner'a olan ilgisi her şeyi değiştirecektir.

Bu filmi neden mutlaka görmelisiniz?

Costner ve Sarandon'ın ateşli performanslarının yanı sıra filmde jartiyer, banyo küveti, mumlar ve de boyalı tırnaklar gibi temalı şeyleri sürekli görebilmeniz mümkün.