Yeni filminde polis dedektifi olarak hayranlarının karşısına çıkacak.


Hollywood'un ünlü oyuncusu Bruce Willis yeni film projesi için hazırlanıyor. Willis yeni filminde bir polis dedektifini canlandırmak için anlaştı.

Sinema sektörü yayın organı Variety'nin haberine göre, Warner Bros. yapımı ''A Couple of Cops'' adlı komedi filminde Bruce Willis ve Tracy Morgan kamera karşısına geçecek.

Kevin Smith'in yönetmen koltuğuna oturacağı filmin yapımcılığını Marc Platt üstlenecek. Senaryosunu Robb ve Marc Cullen'ın kaleme alacağı yapım, iki polis dedektifinin, çalınan bir beyzbol kartı, bir Meksika güzelinin kurtarılması, gangsterlerle anlaşma ve uyuşturucudan gelen kara paranın aklanması gibi farklı konulara el atarak çözümlemeye çalışmasını konu alıyor.

Daha önce ''Gold Circle'' şirketi tarafından gerçekleştirilmesi planlanan ve Robin Williams ile James Gandolfini'nin baş rolünü üstlenmesi düşünülen projeyi devralan Warner Bros, farklı oyuncularla yeni bir proje hazırladı.

Bruce Willis, ayrıca Disney yapımı ''The Surrogates'' adlı bilim kurgu filminde de rol alacak. Filmin yönetmenliğini Jonathan Mostow üstlenecek.