ey - İçimdeki Şeytan

Yapım:2007 ~ Tayland Tür:
Dram, Gerilim, Korku Yönetmen:Banjong Pisanthanakun, Parkpoom Wongpoom
Senaryo:Sophon Sakdapisit, Aummaraporn Phandintong, Banjong Pisanthanakun, Parkpoom Wongpoom
Yapımcı:Yongyoot Thongkongtoon, Mingmonkul Sonakul, Yodphet Sudsawad Görüntü Yönetmeni:Niramon Ross
Oyuncular:Hatairat Egereff, Chayakan Vimuktananda, Chutikan Vimuktananda, Marsha Wathanapanitch, Namo Tongkumnerd
Müzik:Chartchai Pongprapapan
Süre:1 saat 30 dk
Gösterim Tarihi:03 Temmuz 2009 (Türkiye)


Filmin Özeti
Pim Tayland’taki geçmişini bırakıp çok sevdiği kocası Vee ile Kore’de yeni hayatına başlar. Pim ile Vee’nin evlilikleri normal gözükmektedir. Pim’in sürekli bir işi vardır ve iyi arkadaşlara sahiptir. Pim ve Vee’nin hayatları bu haliyle iyi gitmektedir.


Bu durum ta ki Pim’e Tayland’tan bir telefon gelmesine kadar sürer. Telefonla gelen haberde Pim’in annesinin hastalığına bir türlü teşhis konulamadığı ve çok hasta olduğu Pim ve Vee’nin birlikte, Pim’in annesinin yanına dönmeleri gerektiği söylenir.

Pim Tayland’a vardığında geçmişte yaşadığı acı anılarla dolu bir tecrübeyi hatırlar. Fakat bu anılar geçmişte yaşadıklarından farklıdır. Bu geçmişe dönüşleri daha içten hisseder sanki o olaylar Pim’e çok yakın birisinin hisleri gibidir. Pim bu duyguları hissettiğinde bir süre sonra bir ikiz kardeşinin olduğunu hatırlar. Ve tüm anılar zihninde yavaş yavaş canlanmaya başlar.

Böylece bu yap-bozun parçaları netleşmeye başlar. Pim artık bu garip hislerinin sebebinin farkına varır. Böylece iki yaşam birbirine bağlanmaya başlar. Pim bundan sonra bir daha özgür olamayacaktır. Bu aslında korkunç bir farkındalığın başlangıcıdır. Pim’in bu kötü tecrübeleri unutmasına engel olan bir şey vardır. Onun neden bu tecrübeleri unutmaması istenmektedir?