Arkadaşlar işte bu da Kim Possible'ın ikinci filmi: So The Drama... bn bu filmi çok sevmiştim... umarım siz de izler ve beğenirsiniz... izleyenlerin yorumları neler..?

Sothedrama - Kim Possible : So The Drama

So the Drama, Disney Kim Possible'ın ikinci uzun metrajlı filmi. Film klasik animasyon ve bilgisayar animasyonlarını barındırır. Filmin ilk gösterimi 8 Nisan 2005'te Disney Channel'da yapıldı.

Synthodrone - Kim Possible : So The Drama

Kim Possible ve Ron Stoppable yardım için ikinci kez oyuncak fabrikası Nakasumi'ye çağırılırlar. Shego'nun, Bay Nakasumi'yi Drakken için zorla kaçırmasını önlerler. Shego, Nakasumi'nin ancak ceketini alabilir. Drakken ise cekette Nakasumi Oyuncak Şirketi'ne ait yeni bir oyuncak çizimi bulur. Sonunda Kim Possible'ı yenerek, dünyayı ele geçirmenin yolunu bulmuştur. Planlarına gizli bir sığınakta devam eder ve "Synthodrone" robotları yapmayı başarır. Synthodrone, bir tür sentetik (suni) insan benzeri robot türüdür.

kim possible so the drama - Kim Possible : So The Drama

Planları arasında liseli bir gençkızın yaşam şekliyle ilgili araştırmaları da vardır.

kim possible movie03 - Kim Possible : So The Drama

Middleton Lisesi'nde okul balosu düzenlenecektir ve bu Kim için çok önemli bir olaydır. Ancak Kim'in baloya gidecek bir eşi yoktur. Suçla savaşma stili nedeniyle tüm erkeklerin ondan uzak durduğunu düşünür. Ron için önemli bir şey olan fast food zincirleri Bueno Nacho ise el değiştirmiştir. Bueno Nacho'da azar azar değişiklikler yapılmaktadır.

kimpossible drama1 - Kim Possible : So The Drama

Ron, motorunu okulun parkına yerleştirirken Eric adında biriyle tanışır.

Alıntı/Çalıntı (resimler dışında)