Levent Kırca’nın başrolünde oynadığı Son İstasyon filminin vizyon tarihi Nisan ayına ertelendi.

Konu hakkında Kırca Yapım’ın açıklaması şöyle: “Son İstasyon isimli filmimiz bundan bir ay önce finalize edilmiş olup yapımcı kanal yetkilileri tarafından değerli yazar ve yapımcılar ile beraber seyredilmiş ayrıca basın ve özel gösterim galaları düzenlenmiştir. Şu anda herhangi bir tarafı rencide etmemek için filmin yapımcısı olan Kırca Yapım kendi inisiyatifi ile filmin vizyon tarihini Nisan ayına çekmiştir. Son İstasyon adlı film Nisan ayı içerisinde seyircisi ile buluşacaktır. Saygılarımızla Kırca Yapım.”

Oğulcan Kırca’nın yönettiği; Levent Kırca Başak Daşman Korel Cezayirli ve Suna Selen’in oynadığı Son İstasyon Nisan ayında vizyona girecek.

Filmin konusu:

Ruhi taşrada küçük bir istasyonda emekliliğine gün sayan bir memurdur. En büyük hayali emekli ikramiyesiyle bir ev alıp hayatının son demlerini huzurlu bir şekilde geçirmektir. Fakat kızı Esra ve küçük oğlu Önder’in daha iyi yaşamak gibi hayalleri vardır. Onların bu hayalleri bütün aileyi bir anda İstanbul’a sürükler. Ruhi’nin eşi ve annesiyle birlikte İstanbul’a gelmesiyle gelişen olaylar kontroldan çıkar.