34564 ne olur filmde oynamayin 1 - Ne olur filmde oynamayın!

Müzikal başarıları tüm dünyada ayakta alkışlanırken aynı başarıyı beyazperde de gösteremeyen yıldızlar bu listede...

Müzikal başarıları tüm dünyada ayakta alkışlanırken aynı başarıyı beyazperde de gösteremeyen yıldızlar bu listede...

Onlarvirgulll - Ne olur filmde oynamayın! müzikal başarılarını bir türlü beyaz perdede gösteremeyen isimler.

Müzik hayatlarının bir parçası olanvirgulll - Ne olur filmde oynamayın! muhteşem sesiyle izleyenleri kendilerine hayran bırakan dünyaca ünlü yıldızlar çoğunun kamera karşısına geçtikleri aşikâr. Televizyon programları bir yana hepsinin en az 3 – 4 dakikalık video klipleri de var. Ama bazı isimler var ki keşke video kliplerindeki performanslarından oyunculuk yeteneklerini anlayabilsek dediğimiz cinsten.

İşte aralarında Madonnavirgulll - Ne olur filmde oynamayın! Jon Bon Jovivirgulll - Ne olur filmde oynamayın! Bob Dylan gibi isimlerin de yer aldığı ilginç liste:

Britney Spears

2002 yılında çektiği Crossroads filmiyle listenin en son sırasında yer alıyor.

Ozzy Osbourne

1986 yılında korku türündeki 'Trick or Treat' filmi Osbourne'un oynadığı ilk ve son film oldu.

Elvis Presley

1969 yapımı Charro adlı western türündeki filmde oynayan Kral içinde şarkı söylemediği tek filmi olma özelliği taşıyor. Kariyeri süresince 33 tane filmde onayan Presley'nin en kötü performansı olarak da bu film gösteriliyor.

50 Cent

2005 yapımı film 'Get Rich or Die Tryin' her ne kadar izleyenler tarafından çok beğenilse de 50 Cent'in ilk oyunculuk denemesi eleştirmenler taradından yerden yere vuruldu.

Jon Bon Jovi

Onun müzikteki başarısı tartışılmaz bir gerçek. İlk filmini 1990 yılında çeken Jovivirgulll - Ne olur filmde oynamayın! 1996 yılında başrol olarak oynadığı 'The Leading Man'deki oyunculuğu 'talihsizlik' olarak değerlendirildi.

Whitney Houston

Herkesin unutamadığı aşk filmi The Bodyguard filmi izlenme rekorları kırsa da Houston'un oyunculuğu çok eleştirildi.

Bob Dylan

Karizmatik görüntüsüyle ekrana çok yakışan ünlü sanatçı Dylan 1973 yılında çevirdiği 'Pat Garrett And Billy The Kid' filmindeki oyunculuğuyla en kötü oyuncular listesine girmeyi başardı.

Mariah Carey

Güçlü sesiyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Carey'invirgulll - Ne olur filmde oynamayın! 2001 yapımı Glitter filmindeki oyunculuğu uzun süre basının alay konusu oldu.

David Bowie

Kariyeri boyunca onlarca filmde yer alan karizmatik şarkıcı Bowie'nin oyunculuğu hep orta karar olarak değerlendirildi. Ancak 4 yıl önce vizyona giren 'The Prestige' isimli filmdeki performansı ile Bowie'nin dibe vurduğu söyleniyor.virgulll - Ne olur filmde oynamayın!

Jessica Simpson

Dünyanın en büyük sinema sitesi imbd'de 10 üzerinden 3virgulll - Ne olur filmde oynamayın!6 oy alarak en kötü filmler listesine giren Blonde Ambition filminin bu başarısızlığında Jessica Simpson'ın oyunculuğunun da payı olduğu düşünülüyor.

Ringo Starr

The Beatles müzik grubunun bateristi Richard Starkey (Ringo Starr) 20'den fazla filmde rol aldı. Fakat Ringo Starr'ın 1974 yapımı Son of Draculavirgulll - Ne olur filmde oynamayın! 1975 yapımı Lisztomania ve 1981 yapımı komedi filmi Caveman'deki oyunculuğuyla hayranlarına tam bir hayal kırıklığı yaşattı.

Jennifer Lopez

Lopez herkesin bildiği gibi kariyerine önce dansçı başladı sonra oyuncu daha sonra ise şarkıcı olarak deam etti. Her ne kadar oyunculuğu yerden yere vurulmasada Gigli filmindeki performansıyla oldukça kötü bir iz bıraktı.

Madonna

2002 yapımı Swept Away filminin başrol oyuncusu olan Madonna'nın performansı sonrası "Biri Madonna'yı durdurdun" yorumları yapıldı.

Sting

Eleştirmenler tarafından sinema dünyasına 'düşünmeden atılan' Sting ilk oyunculuk denemesi olan ACE filmindeki performansıyla alkışları topladı. Fakat 1984 yapımı bilimkurgu filmi 'Dune'daki oyunculuğuyla yapılan tüm olumlu eleştirileri bir anda tersine çevirdi.

Mick Jagger

Anthony Hopkins ile başrolünü paylaştığı 1992 yaoımı Freejack filmi Jagger'ın başarılarla dolu hayatının yüz karası oldu.