34561 madonna gozunu sinemaya dikti 1 - Madonna gözünü sinemaya dikti

2008 yılında 'Filth and Wisdom' adlı komediyle ilk kez yönetmenliği deneyen Madonnavirgulll - Madonna gözünü sinemaya dikti senaryosuna da katkıda bulunduğu 'W.E.' adlı romantik komediyle bu kez daha iddialı.

Şarkıcılıktan oyunculuğavirgulll - Madonna gözünü sinemaya dikti kitap yazarlığından modaya popüler kültürün her alanında kendini gösteren yıldızvirgulll - Madonna gözünü sinemaya dikti İngilterevirgulll - Madonna gözünü sinemaya dikti Fransa ve ABD'de film çekimlerine başladı.

Filmin kadrosuna İngiltere'nin en saygı duyulan oyuncularından James Fox ve Laurence Fox da katıldı. 71 yaşındaki James Fox son olarak Sherlock Holmes'tevirgulll - Madonna gözünü sinemaya dikti Billie Piper ile evli olan oğlu da 'Lewis' adlı TV dramasında oynamıştı.

Amerikalı dul Wallis Simpson'a aşık olduktan sonra tahttan çekilmek zorunda kalan 8. Kral Edward'ın hayatını anlatacak olan filmde ikilivirgulll - Madonna gözünü sinemaya dikti Kral 5. George ve oğlunu canlandıracak.

Wallis karakterini Andrea Riseborough'nun oynayacağı filmin senaryosu Madonna ve 'In Bed With Madonna' filminin yönetmeni Alek Keshishian'a ait.