The Last Airbender- Son Hava Bükücü hayaL kırıkLığına mı uğrattı ? 23 Temmuz Cuma itibariyle ülkemizde de gösterime girdi. Maalesef- Son Hava Bükücü hayaL kırıkLığına mı uğrattı ? haberimiz serinin hayranlarını üzecek.
- Son Hava Bükücü hayaL kırıkLığına mı uğrattı ?
Son yılların en çarpıcı animasyon serisi Avatar: The Last Airbender'ın sinema uyarlamasının yapılması- Son Hava Bükücü hayaL kırıkLığına mı uğrattı ? serinin müdavimlerini heyecanlandırmıştı. 3 boyutlu yaratılması- Son Hava Bükücü hayaL kırıkLığına mı uğrattı ? Altıncı His'sin ödüllü yönetmeni M.Night Shalayaman'ın patron koltuğuna oturması- Son Hava Bükücü hayaL kırıkLığına mı uğrattı ? Dev Patel ve Jackson Rathbone gibi tanınmış oyuncularla çalışılması beklentiyi iyice artırdı. Ne var ki sonuç- Son Hava Bükücü hayaL kırıkLığına mı uğrattı ? şimdilik hayal kırıklığı.

Geliştirme maliyeti 150- Son Hava Bükücü hayaL kırıkLığına mı uğrattı ? reklam giderleri 130 milyon dolar olmak üzere toplam maliyeti 280 milyon doları bulan yapım- Son Hava Bükücü hayaL kırıkLığına mı uğrattı ? Amerika- Son Hava Bükücü hayaL kırıkLığına mı uğrattı ? Avrupa ve Uzak Doğu'da 1 Temmuz'da gösterime girmesine rağmen- Son Hava Bükücü hayaL kırıkLığına mı uğrattı ? şimdilik 130 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Bu değer beklentilerin çok altında. IMDB üyelerinden 4.3- Son Hava Bükücü hayaL kırıkLığına mı uğrattı ? Metacritic'te ise 100 üzerinden 7- Son Hava Bükücü hayaL kırıkLığına mı uğrattı ? Rotten Tomatoes'dan 100 üzerinden 8 alabilen Last Airbender- Son Hava Bükücü hayaL kırıkLığına mı uğrattı ? pek çok otorite tarafından "en başarısız gişe avcısı film" olarak nitelendiriliyor. Çocuk oyuncuların yetersizliği- Son Hava Bükücü hayaL kırıkLığına mı uğrattı ? gülünç sayılabilecek diyaloglar- Son Hava Bükücü hayaL kırıkLığına mı uğrattı ? efsanevi animasyonun en güzel öğelerinin çöp gibi atılması- Son Hava Bükücü hayaL kırıkLığına mı uğrattı ? giriş olmadan gelişmeye geçilmesi ve karakter gelişimin olmaması- Son Hava Bükücü hayaL kırıkLığına mı uğrattı ? eleştirmenlerin sivri oklarının Shalayam'a yönelmesine sebep oldu.