1997 yılında vizyona giren ve 11 Oscar ödülü alarak- Titanic 3D ne zaman vizyona girecek ? Ben-Hur ile beraber en çok Oscar kazanan film ünvanını elinde bulunduran Titanic- Titanic 3D ne zaman vizyona girecek ? 3 boyutlu olarak yeniden vizyona girecek. Peki ama ne zaman?
- Titanic 3D ne zaman vizyona girecek ?
Son dönemde adı 3D Avatar filmiyle gündemden düşmeyen James Cameron- Titanic 3D ne zaman vizyona girecek ? eski efsanesi Titanic'i yeniden su yüzüne çıkarıyor. Avatar filmiyle beraber iyice popülerleşen 3D teknolojisi- Titanic 3D ne zaman vizyona girecek ? artık birçok filmde kullanılmaya başlandı. Ünlü yapımcı/yönetmen- Titanic 3D ne zaman vizyona girecek ? şimdi de Titanic'i 3D olarak vizyona sokmaya hazırlanıyor.

Orijinal filmin üzerinde çalışan yapımcılar- Titanic 3D ne zaman vizyona girecek ? şimdilerde sahneleri 3 boyutlu bir hale getirmeye çalışıyor. James Cameron'un bu yeni projesi için vizyon tarihi de belli gibi! Eğer bir aksilik olmazsa- Titanic 3D ne zaman vizyona girecek ? Titanic 3D- Titanic 3D ne zaman vizyona girecek ? 2012'nin Nisan ayında sinema severlerle buluşacak.
Bilindiği üzere orijinal yapım- Titanic 3D ne zaman vizyona girecek ? Leonardo DiCaprio ve Kate Winslet'i başrolde bir araya getirmişti. Birçok ülkede en uzun süre vizyonda kalma gibi rekorlara imza atan Titanic- Titanic 3D ne zaman vizyona girecek ? 11 dalda Oscar kazanarak- Titanic 3D ne zaman vizyona girecek ? Ben Hur ile beraber en çok Oscar alan film olma ünvanına da sahip.