7732jokere23ss - Bir Sıçradı, İki Sıçradı... (Robin Williams üçüncüde Batman'a yaklaştı)

Christopher Nolan Batman Başlıyor’a devam kararı aldığından beri yeni filmde hangi karakterlerle karşılaşacağımıza dair dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Kulağımıza son fısıldanan Robin Williams ve Joker üstüneydi.

Latino Review’la yeni filmi Licence to Wed hakkında röportaj yapan usta aktör Batman sorularından kaçamadı. Yeni filmde Joker’i canlandırmak ister misiniz sorusuna aktörün yanıtı ‘’Tanrım kesinlikle evet’’ olmuş .

Soruya tam yanıt vermekten kaçınan aktörün tavırlarından anlaşıldığı kadarıyla Williams ve yapımcılar görüşmelere başlamışlar. Williams’ın tek söylediği ise Insomnia’da beraber çalıştığı Nolan’la gerçekten bir kez daha çalışmak istediği.

Sevimli oyuncu ve Batman flörtündeki ilk perde değil bu. Yarasa adam beyazperdeyle ilk buluştuğunda da Joker rolü için Williams’la görüşülmüş ancak karakteri, unutulması imkansız bir performansla, Jack Nicholson canlandırmıştı.

Joel Schumacher’in Batman Daima’sında da aktöre The Riddler rolü önerilmiş ancak o karakter de Jim Carrey tarafından canlandırılmıştı. İki kez Batman’e teğet geçen oyuncunun üçüncüde seriye dahil olup olmayacağını beraber göreceğiz.