Calvin Klein'ın 'Beauty' adlı parfümünün reklam yüzü olan Hollywood'un Alman oyuncusu Diane Kruger, The Daily Mail gazetesine verdiği röportajda, 30'undan sonra cahilliği bir kenara bırakmaya karar verdiğini ve dünya hakkında daha çok şey bilmek istediğini anlattı.

2006'dan beri oyuncu Joshua Jackson ile birlikte olan Kruger yaşamını Vancouver, Paris, Los Angeles arasında geçiriyor. Kruger, paparazzilerin gözde çiftlerinden oldukları halde 'süper ilginç' bir yaşamları olmadığını söylüyor: "Çok çıkmıyoruz. İç çamaşırı giymeden kulüplere de gitmiyorum! Bisiklete biniyor, yürüyoruz. Paparazzilerin ilgisini çekecek şeyler yapmıyoruz..."

Yemek yemeyi sevdiğini ve sıfır beden olmak gibi bir derdi olmadığını söylüyor, güzel oyuncu. 30'unda sonra, yani birkaç sene önce 'büyüdüğünü' hissetmeye başlamış. Ne kadar da cahil olduğunu fark ettiğini ve bunun kendisi için gerçek bir uyanış olduğunu anlatıyor.

30'larından itibaren politika, farklı kültürler, farklı dinler, sokaktaki insan gibi her konuda her şeyi öğrenmek istediğine karar vermiş... 'Soysuzlar Çetesi' (Inglourious Basterds) ve 'Truva' (Troy) filmlerinin yıldızı Kruger, bundan sonra senaryo yazmak ve oyunculuğun yanı sıra yapımcılığa da bulaşmak istiyor. (The Daily Mail)