Yakın zamanda yönettiği 'Machete' ile sinemalara konuk olacak olan Robert Rodriguez, üst üste çektiği 3 filmle para basan Spy Kids macerasına 7 yıl aradan sonra serinin 4. filmiyle geri dönüyor...

Bol kanlı, palalı, usturalı hikayeleri bu filmiyle bir yana bırakan Rodriguez, çocuk ajanların dünyayı kurtardığı yeni Spy Kids filminde eskiye nazaran bazı yeniliklere gidiyor.

Senaryosunu yine Rodriguez'in yazacağı yeni Spy Kids filmi Spy Kids 4: All the Time in the World'de, eski filmlerin çocuk yıldızları Alexa Vega ve Daryl Sabara yan rollerde olacak ya da hiç olmayacak. Ayrıca çocukların ajanlıktan emekli anne ve babasını canlandıran Carla Gugino ve Antonio Banderas da yeni filmde aynı kaderi paylaşanlardan... Peki yeni filmde kim olacak?

Spy Kids 4'te, Rodriguez'le en son Machete filminde çalışmış olan Jessica Alba olacak. Emekli bir ajanı canlandıracak olan Alba'nın iki çocuğu ise yeni ajan çocuklar olacak.

Ayrıca Alba'ya henüz kimin canlandıracağı belli olmayan fazla zeki araştırmacı kocası ve zamanı durdurabilen kötü karakter Time Keeper eşlik edecek.

Son filmde de olduğu gibi 3D çekilmesi planlanan filmin bütçesi 30 milyon dolar olarak açıklandı. Kısaca, Rodriguez son filmle sadece çocukları değil, anne ve babalarını da hedef kitlesi olarak belirlediğini belli etti... Bakalım umduğunu bulabilecek mi?