STV kanalında yayınlanan "Tek Türkiye" dizisinin başrol oyuncusu Ozan Çobanoğlu'nun, senaryosunu yazdığı ve başrolünü oynadığı 'Paramparça' isimli filmi çok yakında vizyona giriyor...

Titiz ve uzun bir çalışma sürecinden sonra hayata geçirilen 'Paramparça', 10 Eylül 2010 tarihinde sinemaseverlerle buluşacak.

Kara film olarak nitelenen 'Paramparça'nın senaryo aşaması 3 yıl, çekimleri ise 8 hafta sürdü. Filmin yapımcılığını üstlenen ve çekimler sırasında talihsiz bir de kaza atlatan başrol oyuncusu Ozan Çobanoğlu, yönetmen Naci Çelik Berksoy ile çıktıkları yolda Paramparça’yı bütün hale getirdi ve izleyicinin karşısına çıkmasını sağladı...

Filmin konusu ise kısaca şöyle:
Hapisten yeni çıkan ve geçmişin tüm karanlığını unutmak isteyen eski kiralık katil Kemal, dış dünyadan kaçsa da, kendi içinde vicdan hesabı onu rahat bırakmaz.

Yeni bir hayata başlayabilmenin yolunu, eşi ve kızında bulmaya çalışır... Fakat kötü kaderi hep ensesindedir. Ömer’den intikam almayı kafasına takmış olan Uğur, aradığı adamı bulmuştur.

Ve Kemal tekrar karanlık dehlizlere dalar… Yeni bir hayat için başka birinin hayatını alır. O andan itibaren Kemal, ailesi, Uğur ve gözü yaşlı abi Ömer için parçalanma süreci başlar. Artık hiç kimsenin yapabilecek bir şeyi kalmamıştır. Şimdi herkes en diptedir.