Tecavüz davasının İsviçre'de kendi aleyhine sonuçlanmasının ardından rahat bir nefes alan ünlü yönetmen Roman Polanski, daha önce duyurduğumuz son projesi "God of Carnage"in kadrosunu şekillendirmeye başladı...

Tony Ödüllü bir tiyatro oyunu olan "God of Carnage", Fransız oyun yazarı Yasmina Reza tarafından yazıldı. 2009 yılında Broadway'de de sahnelenen oyunun sinema çalışmaları yazar ve Polanski tarafından uzun bir süredir devam ediyordu.

Film, 11 yaşında iki çocuğun kavga etmesinin ardından aileleri arasında başlayan tartışmanın doğurduğu ilginç olayları konu alan bir kara-komedi olarak nitelendiriliyor.

Peki ya kadro?

Basına sızan haberlere göre filmin kadrosu yıldızlarla dolu. İki ünlü aktris Kate Winslet ve Jodie Foster'ın yanı sıra, filmde bu iki yıldızın kocaları rolünde Oscar ödüllü Christoph Waltz ve Matt Dillon'ı izleyeceğiz.

Brooklyn'de geçen öykü, yönetmenin hukuki davası nedeniyle tahmin edebileceğiniz gibi Amerika'da çekilemiyor. Bu yüzden film Paris'te çekilecek...

İsviçre'de ev hapsindeyken çektiği son filmi 'The Ghost Writer'la beğenimizi kazanan Polanski, tekrar özgür kaldığı Fransa'da çekeceği yeni projesiyle bakalım nasıl bir iş ortaya çıkaracak... Merakla bekliyoruz!