Süper kahraman serilerinden en önemlilerinden birini, Hollywood'un en önemli yönetmenlerinden biri çekerse, o projenin içinde hangi oyuncu olmak istemez? Henüz detayları kesinleşmeyen ve Christopher Nolan'ın yapımcılığını yaptığı fakat bir türlü ilerleme kaydedilemeyen Superman projesinin bilinmezliklikleriyle iyice yavaşlayan 'Batman 3'ün durumu endişe yaratsa da, gişedeki başarısından herkes emin... Bu da bir çok oyuncunun projeye olan ilgisini arttırıyor.

Bunlardan biri de, projede Joker'den boşalan kötü adam rolüne göz diken Edward Norton. Son olarak canlandırdığı tek süper kahraman Hulk'u The Avengers filmiyle Mark Ruffalo'ya kaptıran Norton, Marvel defterini kapatıp, DC Comics'ten yeni bir sayfa açmanın peşinde. Bir süper-kahraman filminde oynayacaksa bu filmin Nolan'ın yöneteceği bir film olmasını isteyen Norton, görünen o ki, gözünü Bulmacacı karakterine dikmiş durumda.

Peki ya Batman 3'de son durum ne?

Inception basın konferansında konuyla ilgili açıklama yapan Nolan, kardeşi Jonah'ın senaryonun taslağını bitirdiğini ve şu an senaryonun yazım aşamasında olduğunu söyledi.

Ne dersiniz, sizce Norton'a 'Batman 3'te yer var mı? Christian Bale'le iyi bir ikili olabilirler mi?

Filmde Bulmacacı rolünde şimdilik en büyük adayın Joseph Gordon-Levitt olduğunu da hatırlatalım.
MaestrΘ Çevrimdışı Alıntı Yaparak Cevapla